Verslo misijos į Mongoliją delegacijoje – BS/2 atstovai

2012 04 13 Šaltinis: Penkių kontinentų bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: Penkių kontinentų bankinės technologijos

Š. m. balandžio 15–19 dienomis Lietuvos verslo konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada Kinijoje, inicijuoja verslo vizitą “Verslo misiją į Mongoliją” ir kviečia prisijungti verslo atstovus. Delegaciją lydės Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė, o delegacijos vadovo pareigas eis Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas. Kartu su verslo delegacija Ulan Batore lankysis ir Lietuvos ambasadorė Kinijoje Lina Antanavičienė, kuri atstovauja Lietuvai ir Mongolijoje.

Tarp delegacijos dalyvių – įmonių grupei “Penki kontinentai” priklausančios bankinių technologijų bendrovės BS/2, dirbančios Mongolijos rinkoje nuo 2006 metų, atstovai. Anot įmonės Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio, Mongolija atveria verslui daug galimybių, tad svarbu jas tinkamai išnaudoti.

“Mongolija – turtinga gamtos išteklių ir sparčiai besivystanti valstybė, todėl tai gali būti potenciali rinka Lietuvos verslininkams. Kompanija BS/2 žinoma Mongolijos bankiniam sektoriui – kai kurie šalies bankai jau naudojasi bendrovės tiekiamais “Wincor Nixdorf” bankomatais, yra įsidiegę BS/2 specialistų kuriamą programinę įrangą: savitarnos įrenginių vaizdo monitoringo sprendimą “ATMeye.iQ”, kitus “.iQ” šeimos produktus. Vizito Mongolijoje metu planuojame susitikti su esamais partneriais, klientais (“Tridum e-Security”, “Khan Bank”), aptarti bendradarbiavimo perspektyvas”, – teigė P. Bučelis.

Misijos metu surengtame verslo forume laukiama Centrinio banko, kitų komercinių bankų atstovų, tad, anot BS/2 atstovo, tai gera galimybė plėsti klientų gretas ir išsamiau supažindinti su savo paslaugomis bei produktais. Didelio Mongolijos bankų ir finansų institucijų susidomėjimo sulaukia BS/2 tiekiami bankomatai su “cash-in” technologija, t. y. ne tik išduodantys, bet ir priimantys grynuosius pinigus. Be to, Lietuvos bendrovė gali pasiūlyti šių įrenginių naudotojams ir techninės priežiūros, konsultavimo, specialistų mokymo paslaugų, įvairių programinių produktų.

Įmonių grupei “Penki kontinentai” priklausanti bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje tiekdama “Wincor Nixdorf” techninę įrangą, teikdama jos priežiūros ir palaikymo paslaugas, kurdama programinius sprendimus savitarnos įrenginiams bei siūlydama užsakomųjų paslaugų bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Atgal į sąrašą
Į viršų