Verslo duomenų analizės įrankis tapo prieinamas ir smulkiam bei vidutiniam verslui

2012 09 27 Šaltinis: UAB "Būtenta"

Informacijos šaltinis: UAB “BŪTENTA”

Visos šiandien daugiau ar mažiau sėkmingai dirbančios verslo įmonės turi kompiuterines verslo informacines sistemas – ERP, CRM, personalo valdymo ar panašias. Kaip žinia, viena iš tokių sistemų paskirčių yra kaupti įvairius duomenis. Niekas negali paneigti, kad ši įmonių surinkta informacija yra turtas. Tačiau kaip tas turtas gali padėti uždirbti pajamas, padidinti pelningumą, sumažinti apyvartinio kapitalo poveikį ar „patarti“ priimant strateginius verslo valdymo sprendimus?

Bet kurioje įmonėje, naudojančioje apskaitos sistemas, kasdien yra kaupiamas milžiniškas potencialas – istoriniai veiklos duomenys, tačiau kaip visada – lieka paskutiniai ir sunkiausi žingsniai jais pasinaudoti. Specializuotos verslo analitinės sistemos vienodai reikalingos ir didelėms ir mažoms įmonėms, tačiau iki šiol tik didžiosios įmonės galėjo leisti sau įsigyti brangias verslo analitines sistemas. Tobulėjant technologijoms, kinta ir jų prieinamumas – nuo šiandien „Būtent“ sistemos naudotojai visiškai nemokamai gali pradėti naudotis vienu pažangiausiu ir perspektyviausiu verslo analizės įrankiu QlikView. UAB „BŪTENTA“ „Būtent“ sistemoje sukūrė kaupiamų pardavimo duomenų analitinę aplikaciją, kuria galite pradėti naudotis jau dabar – skirkite kelias valandas savo brangaus laiko ir tikime, jog  to pakaks, kad atsisakytumėte  šimtų varginančių Excel bylų ar spausdintų ataskaitų.

„Būtent“ verslo valdymo sistemai pritaikytą QlikView pardavimų analizės aplikaciją jau galima atsisiųsti iš QlikView nemokamų aplikacijų svetainės adresu:  http://www.qlikas.lt/butent/. Be to, kviečiame  tapti aktyviais forumo dalyviais. Čia galėsite išspręsti iškilusius problemas, padiskutuoti su bendraminčiais bei konsultantais apie aplikaciją bei pasiūlyti idėjas produkto vystymui.

Dėl išskirtinių, Jūsų verslui pritaikytų sprendimų, pirkimų, atsargų valdymo, skolų analitinių aplikacijų  prašome kreiptis į UAB „BŪTENTA“ specialistus tel. 8 – 37 491035, 8-686 35912 arba el. paštu info@butent.lt.

Atgal į sąrašą
Į viršų