Verslo valdymo sistema IT įmonių valdymui

2019 03 26

Šaltinis: Softera.lt

Per daug laiko ir pinigų skiriate bendravimui su skirtingais tiekėjais, rūpinimųsi skirtingų sistemų palaikymu, naujinimu, integracijomis? Turimos sistemos neužtikrina vieningo verslo valdymo? Viskas ko reikia IT verslo valdymui gali būti vienoje sistemoje.

Softera.IT sprendimas sukurtas naudojant kompleksinę, pasauline praktika paremtą ir pilnai Lietuvai pritaikytą Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) verslo valdymo platformą: „debesyje“ už fiksuotą mėnesio mokestį (cloud) arba diegiantis savo serveriuose (on premises).

 

5 PRIEŽASTYS KODĖL IT ĮMONĖS RENKASI SOFTERA.IT SPRENDIMĄ:

  1. VISA INFORMACIJA VIENOJE SISTEMOJE

Softera.IT sistemoje integruojami pagrindiniai įmonėje vykstantys procesai, visi duomenys kaupiami vienoje vietoje. Juos paprasta pasiekti, analizuoti realiu laiku ir gauti įžvalgas, naudojant su sistema pateikiamus Power BI įrankius, paprasta gauti informaciją apie bet kurį įmonės veiklos laikotarpį.

  1. INTEGRACIJA SU KITOMIS SISTEMOMIS, AUGA KARTU SU VERSLU

Softera.IT sistema neriboja verslo ir auga kartu su įmone ir besikeičiančiais jos poreikiais. Paprastai galite keisti naudojamų licencijų kiekį, pradėję nuo standartinio, vėliau galėsite pasipildyti išaugusiems poreikiams reikalingą funkcionalumą. Lengvai plečiama, konfigūruojama ir adaptuojama pagal individualius verslo poreikius, integruojama su kitomis sistemomis:

  • sąskaitų faktūrų rašymo sistema (billing);
  • Help Desk, JIRA ar kita Jūsų naudojama aptarnavimo sistema;
  • komandiruočių automatizavimo sistema;
  • banko kortelių sistema;
  • valandų skaičiavimo sistema.
  1. TINKAMA TARPTAUTINĖMS KOMPANIJOMS

Atskaitomybė kitų šalių motininėms įmonėms. Galimybė pasirinkti kalbą, įvairias valiutas, vienu metu vesti kelių padalinių apskaitą (platformos – Microsoft Dynamics 365 Business Central teikiami privalumai).

  1. LANKSČIOS ĮSIGIJIMO GALIMYBĖS

Klientams suteikiama laisvė rinktis tinkamiausią įsigijimo modelį: Softera.IT sistemą galima įsigyti tradiciniu būdu, diegiantis savo serveriuose (on premises) arba naudoti kaip sprendimą debesyje (cloud), mokant fiksuotą mėnesinį mokestį.

  1. ATITIKIMAS LR ĮSTATYMAMS

Softera.IT funkcionalumas atitinka LR galiojančius reikalavimus (SEPA, I.MAS moduliai: i.SAF, i.VAZ, SAF-T ir pan.). Taip pat, galimybė integruoti su darbo užmokesčio sprendimu, atitinkančiu naujausius mokesčių reformos reikalavimus.

 

SUSISIEKITE, patarsime, pasidalinsime patirtimi ir atsakysime į visus klausimus ar Softera.IT tinka Jūsų verslui.

pardavimai@softera.lt | www.softera.lt | +370 620 93555

 

Atgal į sąrašą
Į viršų