Verslo pusryčiai – “ERP naujovės gamybos įmonėms”

2018 01 30

ERP renginio cover

Sausio 26 d. įvyko antrasis UAB Informacinių konsultacijų organizuojamas renginys – ERP naujovės gamybos įmonėms. Šis renginys buvo skirtas aukščiausio ir vidutinio lygio vadovams, norintiems padidinti savo įmonės našumą, pasitelkiant pažangius metodus bei įrankius.

Šio renginio dėmesio centras buvo ERP sistemų atranka. Atnaujinti esamą ERP sistemą ar pakeisti ją nauja yra ilga, sudėtinga ir daug kainuojanti užduotis. Klientas, kuris nežino ko tiksliai nori, nesugeba tiksliai iškomunikuoti lūkesčių diegėjams ar nesivadovauja logišku procesu gali susidurti su daugybe problemų, kurios gali brangiai kainuoti ir nesuteikti norimo rezultato. Šis renginys stengėsi atsakyti į šiuos klausimus. Romas Venčkauskas, UAB “Informacinės konsultacijos” Direktorius, pristatė, kaip teisingai parengti sistemos reikalavimus (angl. RFP) bei koks yra efektyviausias procesas renkantis ERP sistemą. Albertas Dvilinskas pristatė, kuo yra įdomi Sage X3 sistema, Romualdas Laurinavičius pristatė QAD sistemos ypatumus, o Aidas Oganauskas supažindino su Canias ERP sistema.

Į renginį susirinko apie 30 vidutinio ir aukščiausio lygio gamybos įmonių vadovų, vyko įdomi diskusija tarp renginio pranešėjų ir dalyvių, tikimės ir toliau organizuoti sėkmingus renginius!

Jeigu Jūs galvojate keisti ar atnaujinti turimą ERP sistemą kviečiame susisiekti

Susipažinkite su mūsų įmonės atliktu ERP sistemų naudojimo Lietuvos įmonėse tyrimu (2016 metai)

Atgal į sąrašą
Į viršų