Verskis net ir krizės metu

2008 11 10 Šaltinis: Evispa

Informacijos šaltinis: UAB “Evispa”

Krizės kamuojamoje Lietuvos verslo padangėje šiuo metu vyksta vertybių perkainojimas. Daugelis bendrovių atsisako plėtros, karpomi reklamos biudžetai, kai kur atleidžiami arba nebepriimami nauji darbuotojai. Visgi šioje taupymo manijoje derėtų išlikti apdairiam, kad nepažeistum pagrindinės verslo arterijos – pardavimų proceso. Nes po krizės išliks tik sugebėję parduoti jos metu.

Kokių žingsnių imtis pardavimų srityje, ypatingai mažesniems ir mažiau apsaugotiems verslo dalyviams (SVV segmentui), kad nenukraujuotum?

Vienas iš sprendimų – keltis į internetą. Jei ne visą verslą, tai bent pasirūpinti jo pardavimų dalies funkcionavimu žiniatinklyje.

Tam yra keletas priežasčių:

  1. Krizės laikotarpiu žmonės linkę daugiau laiko praleisti namie. Greičiausiai – ir naršant Internete.

  2. E-pardavimų platforma skatins pasyvių pajamų srautą, net ir krizės laikotarpiu.

  3. Veiklos Internete sąnaudos yra mažesnės. Kur kas mažesnės palyginti vien su darbo jėgos išlaikymu.

  4. Įvairių tyrimų duomenimis, 2012 m. pardavimai internetu padvigubės, lyginant su 2008m. rodikliais. Negi norite atsisakyti kone nemokamo bilieto į šio traukinio vagoną-bufetą?

Verskis (http://www.verskis.lt/)tai kompleksinė pakuotė verslautojams (entrepreneurs), norintiems turėti elektroninės komercijos įrankį, neinvestuojant savo lėšų į brangias komercines platformas perkant katę maiše.

Verskis suteikia galimybę pradėti savo verslą Internete išsinuomojant iš gamintojo elektroninės komercijos platformą.

Platformą sukūrusi bendrovė paleido ne vieną dešimtį internetinių parduotuvių. Veiklos įdirbis leidžia užtikrinti, kad nuomositės vieną iš technologiškai pažangiausių platformų. Skirtingai nuo kitų panašių projektų Jūs gaunate lietuviško gamintojo produktą, kuris operatyviai rūpinasi vietoje iškylančiais klausimais ir nuolat tobulina platformos funkcionalumą bei garantuoja atitiktį LR galiojantiems standartams bei įstatymams.

Verslas, kaip ir kraujotaka kūne, niekada negali nustoti suktis, kad ir sumažėjus kraujo kiekiui. Kitaip laukia mirtis. Arba bankrotas. Rūpinkitės pakankamu kraujo kiekiu savo kūne. Juridiniame kūne – taip pat.

Atgal į sąrašą
Į viršų