Unikali verslo procesų valdymo sistema bus pristatyta didžiuosiuose Lietuvos miestuose

2011 10 12 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “DPA Lietuva”

Atsižvelgdama į klientų poreikius bei lūkesčius, “Microsoft” metų darbo su “Office” sistema sprendimų partneriu pripažinta tarptautinė informacinių technologijų kompanija “DPA Lietuva”, penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje) surengs seminarų ciklą, kuriame bus pristatyta unikali dokumentų bei procesų valdymo sistema – “ShareSpace”. Šios sistemos paskirtis – įmonių produktyvumo maksimizavimas ir verslo procesų valdymo supaprastinimas.

Pasak “DPA Lietuva” vadovo Lauryno Truncės, sklandančios kalbos dėl artėjančios antrosios krizės bangos Lietuvos verslininkus verčia ieškoti atsiperkančių ir pamatuotų sprendimų vidiniams verslo procesams pagerinti. “Mūsų įmonės tikslas – išsiaiškinti tikruosius klientų poreikius ir pateikti efektyviausius sprendimus, kad klientai galėtų netrukdomi rūpintis savo verslo augimu ir plėtojimu. Dėl to savo turimas žinias ir patirtį pritaikėme kurdami inovatyvią procesų valdymo sistemą “ShareSpace”, kurios realia nauda galės įsitikinti ir seminaro dalyviai”, – pabrėžė L. Truncė. “DPA Lietuva” vadovo teigimu, seminarų metu dalyviams bus pristatytos “ShareSpace” dokumentų ir procesų valdymo sistemos galimybės, funkcionalumas, o taip pat praktiniais pavyzdžiais bus parodyta, kaip įmonės gali pagerinti konkrečias vidines verslo procesų valdymo sritis.

“ShareSpace” sistemos teikiamą naudą įvertino ir “Microsoft” atstovas Vidurio ir Rytų Europai Bryan Bredehoeft, pavadindamas šią tikra lietuviška inovacija. Jo nuomone, “ShareSpace” suteikia galimybę dirbti specialioje programinėje aplinkoje, kurioje žymiai greičiau sprendžiamos verslo problemos. “Inovacinės sistemos moduliavimas pagal verslo funkcijas daro ją unikalia. Turbūt sunku būtų rasti alternatyvų, palengvinančių kasdienį darbą iš karto visai organizacijai – nuo administratorės iki aukščiausio lygio vadovų”, – mintimis dalinosi B. Bredehoeft.

Nemokami seminarai vyks:

– spalio 18 d. (antradienį) Vilniuje: Vilniaus Verslo uosto konferencijų centre, Lvovo g. 25 (Pietinis įėjimas, 3 aukštas), pradžia – 8.30 val.

– Spalio 18 d. (antradienį) Kaune: viešbutyje “CENTRE HOTEL”, Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, pradžia – 15 val.

– Spalio 19 d. (trečiadienį) Panevėžyje: viešbutyje “Smėlynė”, Smėlynės g. 3, pradžia – 9 val.

– Spalio 19 d. (trečiadienį) Šiauliuose: viešbutyje “Šaulys”, Vasario 16-osios g. 40, pradžia – 15 val.

– Spalio 26 d. Klaipėdoje: viešbutyje “Natalis”, H. Manto g. 23, pradžia – 13 val.

Registracija bei detalesnė informacija apie būsimus seminarus:

Žydrūnė Mikalajūnaitė

UAB “DPA Lietuva” Rinkodaros vadybininkė

Tel.: (8 5) 211 3563

El.paštas: Zydrune@dpa.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų