“UCS Baltic” jau baigė PVM tarifo keitimą

2009 01 03 Šaltinis: UCS Baltic

Informacijos šaltinis: UCS Baltic

Seimui priėmus sprendimą nuo 2009 m. sausio mėn 1 d. padidinti PVM tarifą iki 19%, kasos aparatus aptarnaujančioms įmonėms teko nelengva užduotis per pirmąsias 10 šių metų dienų visuose kasos aparatuose pakeisti PVM tarifą iš 5% ar 18% į 19%. Žinant, jog Lietuvoje yra užregistruota per 80 000 kasos aparatų, toks valdžios užmojis vis dar atrodo sunkiai įgyvendinamas.

HORECA sektoriaus Lietuvoje lyderė UAB “UCS Baltic”, aptarnaujanti restoranų, kavinių, viešbučių, vandens parkų, pramogų centrų kasos aparatus, sutelkė visas pajėgas ir, pagal iš anksto gerai apgalvotą veikimo planą, pirmoji savo klientams pakeitė PVM tarifą.

Priėmus naują PVM įstatymą, daugelis verslo atstovų baiminosi, kad PVM keitimas sudarys problemų ir užtruks gana ilgą laiko tarpą, taip sukeldamas daug nepatogumų jų verslui. UAB “UCS Baltic”, tinkamai suplanavusi ir pasiruošusi skubiam PVM tarifo keitimui, tarifą sugebėjo pakeisti iki sausio 3 d. daugiau nei pusei tūkstančio objektų, turinčių kompiuterizuotus kasos aparatus, taip paneigdama šias verslo baimes. PVM tarifas pakeistas visiems pageidavusiems ir lojaliems HORECA sektoriaus klientams.

Pasak UAB “UCS Baltic” klientų aptarnavimo skyriaus vadovo Vitalijaus Mačerausko, optimizavus automatinį PVM tarifo keitimą, pasinaudojus nuotoliniu prisijungimu ir iš anksto suderinus su klientais pakeitimo laiką ir būdą, buvo įgyvendintas užsibrėžtas tikslas pirmiesiems pakeisti PVM tarifą. Įvertinusi būsimus nepatogumus dėl pakeisto PVM įstatymo, UAB UCS Baltic” dirbo pirmosiomis sausio nedarbo dienomis.

“UCS” įmonių grupė yra pirmaujanti kompanija viešnagės (HOSPITALITY) sektoriuje, diegiančių specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo ir pramogų įstaigoms ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio bei Rytų Europoje. UAB “UCS Baltic” yra šios įmonių grupės padalinys Lietuvoje. “UCS Baltic” filialai veikia 4-iuose didžiausiuose Lietuvos miestuose : Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o įmonės aptarnavimo paslaugos klientams teikiamos visą parą, visomis savaitės dienomis. Latvijoje veikia “UCS Baltic” antrinė bendrovė SIA “UCS”, Estijoje – OÜ “UCS ESTONIA”.

Atgal į sąrašą
Į viršų