UAB „New Vision Baltija“ perima dalį UAB „Neto Baltic“ veiklos

2009 10 31 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Š. m. lapkričio 2 d. prekių apsaugos ir nuostolių prevencijos sprendimų prekyboje diegėja UAB „Neto Baltic“ dalį savo veiklos perleidžia motininei įmonei UAB „New Vision Baltija“. „New Vision Baltija“ nuo šiol bus atsakinga už prekių apsaugos sistemų pardavimą, integravimą ir priežiūrą.

Pasak UAB „New Vision Baltija“ generalinio direktoriaus Evaldo Budvilaičio, prekių apsaugos sistemos, paremtos IP sprendimais, tampa neatsiejama informacinių technologijų dalimi. „Apsaugos sistemos tampa vis labiau kompleksiškesnės, o vaizdo stebėjimo sistemos dažnai atlieka jau ne tik apsaugos, bet ir pardavimų skatinimo funkciją. Tai suprasdami, perkeliame dalį UAB „Neto Baltic“ veiklos į UAB „New Vision Baltija“ ir, diegdami kompleksines verslo technologijas, tikimės būti patrauklesni klientams“, – pažymi Evaldas Budvilaitis.

Po šios UAB „New Vision Baltija“ įmonių grupės reformos, UAB „Neto Baltic“ bus atsakinga už apsaugos sistemų verslo plėtrą ir naujų produktų kūrimą. Sistemas ir sukurtus produktus ji platins tiek per UAB „New Vision Baltija“, tiek per kitus partnerius. UAB „New Vision Baltija“ toliau vykdys visus priežiūros įsipareigojimus UAB „Neto Baltic“ klientams, diegs ir aptarnaus sistemas esamiems ir naujiems klientams.

Atgal į sąrašą
Į viršų