UAB “M2 technologijos” įkūrė naują programavimo centrą Kauno mieste

2008 11 07 Šaltinis: M2 technologijos

Informacijos šaltinis: UAB “M2 technologijos”

Šių metų lapkričio mėn. 4 d. duris atvėre naujas UAB “M2 technologijos” programavimo centras Kaune. Padalinys skirtas naujų kompanijos programinės įrangos produktų vystymui bei sudėtingų interneto projektų realizavimui.

Pagrindinis “M2 technologijų” biuras jau šeštus metus įsikūręs Vilniuje, tačiau augant interneto sprendimų paklausai, atsirado poreikis plėsti kompanijos veiklą, investuojant į naujų produktų kūrimą. Žvelgiant į Lietuvos miestų IT rinkas, susidaro įspūdis, kad Kaune gyvenantiems programuotojams trūksta galimybių realizuoti savo sugebėjimus, tobulinti turimas žinias. “M2 technologijos” nutarė paskatinti šio miesto programuotojus atskleisti savo talentus ir įkūrė Kaune naująjį programavimo centrą.

“Tikime, kad tai puiki galimybė Kaune gyvenantiems programuotojams parodyti savo sugebėjimus bei įgyti daug naudingos patirties. Taip pat manome, kad tai prisidės prie dar aukštesnės kompanijos kuriamų produktų kokybės ir operatyvesnio klientų aptarnavimo” – teigia “M2 technologijų” direktorius Martynas Slapšys.

Steigiant naują padalinį, buvo siekiama sukurti kuo palankesnes sąlygas produktyviam darbui ir profesiniam tobulėjimui bei saviraiškai. Atsižvelgiant į sėkmingą darbuotojų motyvacinių sistemų praktiką “M2 technologijų” būstinėje, Vilniuje, tikimasi, kad Kauno programavimo centre sistemos taip pat prigis ir sukurs daugiau patrauklių darbo vietų Kauno mieste.

Atgal į sąrašą
Į viršų