UAB “Jungtinė auditorių kontora” įdiegė naują verslo valdymo sistemą didinti įmonių produktyvumui

2011 12 02 Šaltinis: Jungtinė auditorių kontora
Informacijos šaltinis: Jungtinė auditorių kontora

UAB “Jungtinė auditorių kontora” įgyvendindami investicinį projektą “Elektroninės verslo valdymo sistemos diegimas, siekiant padidinti UAB “Jungtinė auditorių kontora” produktyvumą” (Projekto finansavimo ir administravimo sutarties numeris: S-VP2-2.1-ŪM-02-K-01-207) pagal E-verslas LT programą įdiegė naują verslo valdymo sistemą, kuri padės mažoms ir vidutinėms įmonėms dirbti efektyviau didinant darbo apimtis, taupant laiką ir pinigus.

Internetiniam portale www.jakauditas.lt patalpinta pirmoji ir vienintelė Lietuvoje nemokama buhalterinės apskaitos programa debesyje, leidžianti smulkioms įmonėms, pavieniams buhalteriams, vedantiems kelių įmonių apskaitą, ūkininkams, studentams, besimokantiems buhalterinės apskaitos, sutvarkyti visą buhalteriją, nenaudojant tam jokių papildomų laiko ar finansinių išteklių.

Portale taip pat talpinama informacija apie įmonės steigimą, finansavimo pritraukimą, galimą paramą pradedančiajam verslininkui bei mokamas įmonės steigimo ir buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančias įmones. Ši informacija parengta taip, kad, apsisprendus steigti įmonę, Jūs žinotumėte visus svarbiausius reikiamus atlikti žingsnius ir panaikintumėte bet kokias dėl nežinojimo Jus kankinančias abejones. Tai pirmasis tokio pobūdžio nemokamą paslaugą siūlantis portalas Lietuvoje.

Tikimės, kad portalas taps pirmuoju pagalbininku, tvarkant buhalterinę apskaitą, ir puikiu patarėju, nusprendus steigti įmonę.

Projektą remia Europos Sąjunga.

Atgal į sąrašą
Į viršų