UAB „DocLogix“ pripažinta inovatyviausia 2013-ųjų metų įmone

2013 12 30 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Šiais metais UAB „DocLogix“ nugalėjo nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas“. Įmonė pelnė apdovanojimą „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Jau devintus metus vykusį konkursą organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras, Lietuvos pramonininkų konfederacija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra. Šiais metais  nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas“ dalyvavo daugiau kaip 64 įmonės. Po kelių atrankos etapų buvo atrinkta 10 laimėtojų. Įmonės apdovanotos „Inovatyvios įmonės“ bei „Inovatyvaus produkto“ kategorijose.

„Malonu gauti nepriklausomą įvertinimą ir pripažinimą,  kad esame inovatyvūs. Inovacijos –viena iš pagrindinių mūsų vertybių, kuria vadovaujamės vystydami esamą ir kurdami naujus produktus. Tai svarbus veiksnys lemiantis gerus įmonės rezultatus ir klientų pasitenkinimą“, – kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Kaip teigia įmonės vadovas, inovatyvumui užtikrinti būtina „plokščia“ organizacinė struktūra bei kūrybiška darbinė atmosfera. Įmonės vadovas mano, kad laimėtas prizas yra svarbus visiems darbuotojams bei paskata nesustoti kurti pažangų produktą. Be to, tai bus patvirtinimas naujiems ir esamiems klientams, kad jie pasirinko teisingą partnerį dokumentų ir procesų valdymo sprendimams. „Vykdome didelius ir valstybiniu mastu svarbius projektus ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Mūsų klientams svarbu žinoti, kad mes galime pasiūlyti technologiškai moderniausius sprendimus“, – teigė Jaroslav Gil.

UAB „DocLogix“ yra laimėjusi ir kitų svarbių apdovanojimų. Vienas tokių „European IT Excellence Awards“ už geriausią dokumentų ir procesų valdymo sprendimo įdiegimą viename iš inovatyviausių Europos bankų – „Swedbank“.

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ ir jos pagrindu vysto specializuotus sprendimus. Šioje srityje įmonė dirba daugiau nei 10 metų. Lietuvoje įmonė platina ir diegia produktą tiesiogiai. Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Turkmėnistane ir Azerbaidžane produktas platinamas per partnerių tinklą. Šiuo metu vykdoma plėtra Kazachstane ir kitose šalyse. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 25 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atgal į sąrašą
Į viršų