UAB „Baltic Amadeus“ tapo programinės įrangos gamintojos „Oracle“ auksine partnere

2010 02 02 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis:  Elektronika.lt

Informacinių technologijų bendrovė UAB „Baltic Amadeus“, reaguodama į rinkos pokyčius ir siekdama užtikrinti aukštą savo teikiamų paslaugų kokybę bei didinti darbuotojų kvalifikaciją, pasirašė naują partnerystės sutartį su programinės įrangos gamintoja „Oracle“ ir tapo „Oracle Gold“ partnere. Ši partnerystė leis bendrovei pardavinėti „Oracle“ produktus bei kurti naujus, šio gamintojo technologijomis pagrįstus sprendimus.

Pagrindinis verslo segmentas, kuriame specializuojasi UAB „Baltic Amadeus“ yra finansinių paslaugų, bankininkystės ir telekomunikacijų sektoriai. Programinės įrangos gamintojos Oracle siūlomos technologijos šiame segmente užima labai didelę dalį, todėl įmonė, siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, papildo savo pasiūlymų portfelį sprendimais, kuriamais Oracle pagrindu.

„Džiaugiuosi jog mūsų kompanija įgijo Oracle Gold partnerystės lygmenį, kuris suteikia prieigą prie viso Oracle siūlomo produktų portfelio ir leidžia pradėti jų pagrindu kurti bei vystyti savo specializacijas. Oracle technologijos yra labai plačiai naudojamos bankinėse, finansinėse ir mokslinėse sistemose duomenims saugoti, apdoroti ir analizuoti, todėl nuo šiol klientams siūlysime dar platesnį savo teikiamų paslaugų portfelį. Mums labai malonu, jog bendradarbiavimą su Oracle pradedame kartu su jų naujos partnerystės programos startu“ – teigė bendrovės prezidentas Viktoras Tonkich.

Ši partnerystės sutartis, tai dar vienas bendrovės UAB „Baltic Amadeus“ palypėjimas laipteliu aukštyn link didesnės patirties, aukštesnės specialistų kvalifikacijos ir svaresnio partnerių įvertinimo.

Pasak V. Tonkich, ši bendradarbiavimo pradžia su pasauline savo srities lydere, dar vienas kompanijos žingsnis į priekį, rinkai siūlant naujausius sprendimus, o tai itin svarbu šiuo iššūkių laikotarpiu.

Atgal į sąrašą
Į viršų