UAB “Baltic Amadeus” plečia sprendimų portfelį finansų rinkoms

2010 10 08 Šaltinis: UAB "Baltic Amadeus"

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Amadeus”

 

Jau 22-jų metų patirtį informacinių technologijų (IT) rinkoje turinti bendrovė “Baltic Amadeus” šių metų rugsėjo 29 dieną pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su pasauline finansinių technologijų lydere iš Indijos Polaris Software Lab (toliau-Polaris).

“Ši bendradarbiavimo sutartis yra svarus įrodymas, kad mūsų bendrovės žingsnis plėsti sprendimų portfelį finansų rinkoms bei toliau aktyviai koncentruotis bankinių technologijų vystymo ir procesų valdymo srityse, buvo teisingas ir įvertintas pasaulinės korporacijos”, – teigė UAB “Baltic Amadeus” prezidentas Viktoras Tonkich.

Mūsų partnerystė atvers ne tik naujų galimybių diegiant kompleksinius sprendimus privačios, verslo bankininkystės, gerovės ir turto valdymo bei draudimo sektoriuose, bet ir leis padidinti finansinių produktų efektyvumą sumažinant diegimo bei palaikymo išlaidas. Visi Polaris produktai sukurti remiantis naujausiais SOA (angl. Service Oriented Architecture) principais, todėl yra diegiami, integruojami ir pritaikomi ypatingai greitai ir lanksčiai. Polaris produktų portfelis kartu su ilgamete Baltic Amadeus patirtimi bankinių sprendimų srityje suteiks galimybes tapti regioniniu Polaris technologijų kompetencijos centru.

Įmonės prezidentas Viktoras Tonkich neabejoja Polaris siūlomų kompleksinių sprendimų nauda įmonėms. “Visų pirma, pakankamai nedidėlės investicijos į šias technologijas, atsiperka per trumpą laiką, taip sumažindamos veiklos išlaidas. Itin griežta kiekvieno projekto procesų vykdymo kontrolė ir patyrusių specialistų patirtis užtikrina kompleksinių sprendimų patikimumą, saugumą, efektyvumą, sistemų architektūros lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti verslo apimčių pokyčių. Patikimos programinės įrangos kūrimo ir diegimo metodikos padeda sėkmingai įgyvendinti projektus bei taupyti laiką. Visa tai suteikia konkurencinį pranašumą” – privalumus įmonėms vardija UAB “Baltic Amadeus” prezidentas Viktoras Tonkich.

Apie UAB “Baltic Amadeus”

UAB “Baltic Amadeus” yra pirmoji privati Lietuvos informacinių technologijų įmonė, savo veiklą pradėjusi 1988-aisiais. Lietuviško kapitalo bendrovėje šiuo metu dirba daugiau kaip 100 žmonių. Įmonės veikla koncentruojama į sprendimus finansų rinkoms, programavimo paslaugų nuomą ir procesų valdymo sistemas. Tarp įvairių bendrovės IT sprendimų ir paslaugų gavėjų yra tokie klientai kaip AB SEB bankas, DnB Nord Latvija, AB Rytų skirstomieji tinklai, UAB Omnitel, AB bankas SNORAS, AB ORLEN Lietuva ir kiti. Nuo 2001 m. UAB “Baltic Amadeus” veikla ir sprendimai organizuojami pagal tarptautinio ISO 9001:2008 kokybės vadybos standarto reikalavimus.

Apie Polaris Software Lab

Polaris Software Lab įkurta 1993 m. Kompanijos tikslas buvo tapti pasaulyje labiausiai patyrusia bankininkystės ir draudimo programinės įrangos kompanija. Polaris Software Lab siūlo moderniausius kompleksinius sprendimus klasikinės, investicinės, privačios bankininkystės, turto bei gerovės valdymo, prekybos vertybiniais popieriais, draudimo srityse. Per pastaruosius du dešimtmečius įmonė savo sprendimus ir paslaugas įgyvendino daugiau kaip dviejuose šimtuose didžiausių pasaulio finansinių institucijų. Polaris Software Lab taip pat yra pripažinta geriausių pasaulio analitikų (Forrester ir Gartner), kaip pasaulinio masto lyderis bankų ir draudimo programinės įrangos sektoriuose.

Atgal į sąrašą
Į viršų