Tyrimas: Lietuvos įmonių nuomonė apie debesų kompiuteriją ir jų požiūris į informacinių bei komunikacinių technologijų svarbą

2011 11 03 Šaltinis: UAB "Informacinės konsultacijos", ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, UAB

Informacijos šaltinis: UAB “Informacinės konsultacijos”

2011 metų kovo – rugsėjo mėn. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, kartu su UAB „Informacinės konsultacijos“, atliko tyrimą, kuriuo siekė išsiaiškinti Lietuvos įmonių nuomonę apie debesų kompiuteriją ir požiūrį į informacinių bei komunikacinių technologijų svarbą.

Tyrimo rezultatai parodė, kad debesų kompiuterijos paslaugos nėra plačiai žinomos ir naudojamos Lietuvos įmonėse: 50 proc. tyrime dalyvavusių įmonių nežino ir nenaudoja debesų kompiuterijos paslaugų, 34 proc. respondentų šias paslaugas žino, bet jomis nesinaudoja ir tik 16 proc. žino ir naudojasi debesų kompiuterijos paslaugomis. Vis dėlto manoma, kad ateityje informacinių ir komunikacinių technologijų sprendimų ir paslaugų poreikis didės.

Išsamią tyrimo ataskaitą galite rasti čia.

Apie Softconsulting.lt

Softconsulting.lt – portalas, kuriame teikiama specializuota informacija ir paslaugos, leidžiančios įmonių ar organizacijų vadovams, atsakingiems už informacinių sistemų naudojimą įmonėje asmenims susipažinti su Lietuvoje platinamos programinės įrangos rinka, rasti patarimų apie programinės įrangos licencijavimą, diegimą, projektų valdymą, pasirinkimą ir pan.

Softconsulting.lt portalą prižiūri UAB „Informacinės konsultacijos“ (http://www.konsultacijos.lt/).

Kontaktinis asmuo:

Lilija Juknevičiūtė

Tel. +370 5 2150404

Mob. tel. +370 69841429

lilija@konsultacijos.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų