TOP 5 naujienos iš Microsoft Dynamics 365 konferencijos „Extreme 365“

2019 04 19

2019 m. kovo 24-27 d. Amsterdame vyko svarbiausia metinė Microsoft Dynamics 365 naujienų ir tendencijų konferencija „eXtreme365“, skirta Microsoft partneriams ir klientams. Istoriškai „eXtreme365“ konferencija daugiausiai dėmesio skirdavo CRM partneriams, tačiau šiais metais apjungė: „Customer Engagement“, „Finance and Operations“, „Business Central“, „Power Platform“, „Artificial Intelligence“ ir „Virtual reality“ temas. „eXtreme365“ yra vieta, kur partneriai pirmieji iš didelės, tarptautinės Microsoft Dynamics 365 bendruomenės pasisemia idėjų kaip sėkmingai įgyvendinti ateities projektus.

Šių metų pagrindinė tema – skaitmeninė transformacija, standartinių darbo metodų keitimas į skaitmenizuotus, siekiant pagerinti žmonių bendravimą, bendradarbiavimą, mokymąsi bei darbą. Taip pat, perėjimas prie mobilaus, debesų technologijomis paremto pasaulio (cloud-first mobile-first). Softera, kaip ir kasmet dalyvavo „eXtreme365“, kad grįžę su savo partneriais ir klientais galėtume pasidalinti TOP 5 svarbiausiomis naujienomis iš konferencijos.

Visą straipsnį rasite čia: https://www.softera.lt/news/top-5-naujienos-is-microsoft-dynamics-365-konferencijos-extreme-365/

Atgal į sąrašą
Į viršų