“TimeXtender” ir “Day Q” praneša apie partnerystę Baltijos šalių regione

2017 07 07 Šaltinis: UAB “Day Q”

Šaltinis: Dayq.eu

Aarhus, Danija, ir Vilnius, Lietuva, birželis, 2017

“TimeXtender”, programinės įrangos, orientuotos į įmonių duomenų prieigos demokratizavimą, gamintojas, šiandien pranešė apie partnerystę su “Day Q”, “Qlik Master Reseller” partneriu Baltijos šalių regione. Šis susitarimas leidžia “Day Q” Baltijos šalyse platinti ir diegti “TimeXtender” “Discovery Hub®”, integralų duomenų architektūros sprendimą verslo analitikai.
Nauja partnerystė su “Day Q” atspindi išskirtinę galimybę “TimeXtender” plėstis Baltijos regione. Tai itin svarbus žingsnis tolimesniam įmonės augimui ir visiškai atitinka mūsų tikslus, siekiant plėsti produkto “Discovery Hub®” geografiją,” – sako Heine Krog Iversen, “TimeXtender” generalinis direktorius. – “Day Q” turi profesionalią verslo analitikos ekspertų komandą ir daugiau nei dešimties metų patirtį, dirbant su “Qlik” verslo duomenų analitikos projektais skirtingose industrijose šiame regione. Mes vertiname tai ir džiaugiamės nauja partneryste bei atsiradusia galimybe įmonėms Baltijos šalyse suteikti šiuolaikišką prieigos prie duomenų platformą.”

“Discovery Hub®”, duomenų saugyklų procesų automatizavimo programinė įranga, apjungia tai, kas yra geriausia: duomenų tiekimo valdymą ir savarankišką verslo analitiką bei  suteikia galimybę naudotojams dar greičiau pasiekti ir suvokti informaciją, kuria pasitikėtų. “Discovery Hub®”, automatizuodamas duomenų saugyklos procesus, išlaisvina IT specialistus nuo varginančių ir besikartojančių darbų bei integruotos platformos dėka sudaro prielaidas išvengti neintegralių duomenų parengimo metodų.

“…Svarbiausia “Day Q” misija yra bendrų tikslų nustatymas ir sėkmingas analitikos projektų įgyvendinimas kartu su klientu. Didžiausiems “Qlik” naudotojams siūlysime “Discovery Hub®”, nes tai yra į vartotoją orientuotas sprendimas, leidžiantis džiaugtis greitais rezultatais. Su “TimeXtender” “Discovery Hub®” valdomais duomenų tiekimo procesais, duomenų vizualizacijas galima kurti ženkliai greičiau,” – sako Saulius Kriukelis, “Day Q” verslo plėtros vadovas.

Tradiciniai projektų įgyvendinimo būdai paprasčiausiai negali susidoroti su naujų duomenų šaltinių apimtimis, įvairove ir duomenų augimo tempais. Dėl šių priežasčių yra reikalingas naujas požiūris. “TimeXtender” “Discovery Hub®” yra paremtas metaduomenimis ir leidžia automatizuoti duomenų tiekimą. Rezultatas yra greitai prieinami, patikimi ir saugūs duomenys, atvaizduojami “Qlik Sense”, “QlikView” ar kitų vizualios analitikos įrankių pagalba. Integracinis paketas taip pat leidžia vartotojams nepriklausomai ir paprastai atlikti pokyčius ir patobulinimus “tempk ir paleisk” principu be papildomos IT pagalbos.

Norėdami susipažinti su “Discovery Hub®”, susisiekite su Tine Dalby Joergensen, “TimeXtender” partnerių vadove, el. paštas: tdj@timextender.com arba su Sauliumi Kriukeliu, “Day Q” verslo plėtros vadovu, el. paštas: s.kriukelis@dayq.eu.

Apie “TimeXtender”:
TimeXtender” yra viena greičiausiai augančių ir besivystančių verslo analitikos programinės įrangos kompanijų. Su “Discovery Hub®”, “TimeXtender” žengia į priekį, įmonėms siūlydama demokratišką prieigą prie duomenų. “TimeXtender”, kurios biurai yra Danijoje ir JAV, buvo įkurta 2006 m., kompanija turi daugiau nei 2,600 naudotojų visame pasaulyje. “TimeXtender” pirmauja pasaulyje pagal “Microsoft®” SQL serverio platformoje automatizuotų duomenų saugyklų skaičių.

Apie “Day Q”:

Day Q”, UAB veikia kaip “Qlik Master Reseller” partneris ir kompetencijos centras Baltijos šalyse. “Day Q” komanda turi didesnę nei 10 metų patirtį, diegiant platforminius “Qlik” sprendimus didelėms skirtingose industrijose veikiančioms įmonėms. “Day Q” veikla apima ir “Qlik” partnerių veiklos koordinavimą, verslo analitikos projektų auditą ir konsultacijas, “Qlik” techninio aptarnavimo paslaugas bei sertifikuotų “Qlik” mokymų partneriams ir vartotojams teikimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų