„Tilde IT“ imasi kurti sau tinkamą personalo valdymo sistemą

2009 09 23 Šaltinis: BizNews.lt

Informacijos šaltinis: Biznews.lt

Per dvejus metus pakelti darbuotojų kvalifikaciją ir sukurti specialią, tik sau pagal įmonės veiklos pobūdį tinkamą personalo valdymo sistemą – tokius uždavinius sau kelia bendrovė „Tilde IT“ drauge su partneriu „DPA programinė įranga“. Abi įmonės dalyvauja projekte „Tilde informacinės technologijos“ ir „DPA programinė įranga“ darbuotojų kompetencijos ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas“, kurį finansuoja Europos socialinio fondo agentūra.

„Darbuotojų mokymai ir jų kvalifikacijos kėlimas yra viena svarbiausių investicijų. Tik turėdama aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir specialistus, įmonė gauna realią naudą ir įgyja konkurencinį pranašumą“, – įsitikinęs bendrovės „Tilde IT“ vadovas Vaclovas Pranskūnas.

Į šį projektą „Tilde IT“ ir „DPA programinė įranga“ drauge ketina investuoti apie 120 tūkst. litų savų lėšų – beveik 20 proc. visos projekto vertės, siekiančios beveik 600 tūkst. litų. Iš šių pinigų taip pat bus sukurta ir įdiegta personalo valdymo sistema, leisianti įvertinti atliktus darbus, padėsianti skatinti motyvaciją.

IT bendrovės „DPA programinė įranga“ direktoriaus Genadijaus Gricuko teigimu, šios sistemos kūrimo pagrindas bus vienas iš naujausių programinės įrangos sprendimų „ShareSpace“. „Share Space“ personalo valdymo modulis yra ypatingas tuo, jog leidžia sukurti tokią personalo valdymo sistemą, kuri priderinama net prie pačios įnoringiausios ir sudėtingiausią valdymo bei veiklos struktūrą turinčios organizacijos. Priešingai nei dauguma kitų sistemų, ši yra paprastai valdoma ir derinama prie organizacijos poreikių, o ne atvirkščiai“, – sako IT bendrovės „DPA programinė įranga“ vadovas G Gricukas.

Projekto veiklose dalyvaus vertėjai, redaktoriai, IT projektuotojai, projektų bei įmonių vadovai. Jie bus mokomi dirbti su profesionaliais vertimo įrankiais, tokiais kaip „Trados“ vertimo programa, susipažins su procesų bei strateginiu valdymu, vyks terminologijos, kalbos kultūros mokymai, bus dėstomi projektų valdymo pagrindai. Kadangi darbuotojų, dalyvaujančių projekte, veiklos pobūdis skiriasi, mokomi dalykai jiems bus parenkami, atsižvelgiant į jų veiklos pobūdį, darbo specifiką.

„Pagrindinė bendrovės veikla yra lokalizacija – programinės įrangos sulietuvinimas ir pritaikymas vietinei rinkai. Be to, užsiimame ir programinės įrangos kūrimu, įvairiais moksliniais tyrimais. Tai pakankamai specifiškos ir labai skirtingos, tarpusavyje ne visuomet susijusios veiklos, tad ir tokių personalo valdymo sistemų, kurios mums būtų tinkamos kol kas nėra sukurtų. Todėl ir bendrovėje nėra įdiegtos vientisos personalo valdymo sistemos, kuri šiandien yra būtina, norint padidinti įmonės vidinį potencialą“, – sako „Tilde IT“ vadovas Vaclovas Pranskūnas.

Projektą „Tilde IT“ drauge su partneriu „DPA programinė įranga“ ketina įgyvendinti iki 2011 metų liepos mėnesio.

Daugiau informacijos:

Vaclovas Pranskūnas

„Tilde IT“ direktorius

Tel.: (8 5) 274 03 74

E. p. vaclovas@tilde.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų