Tik šį rudenį – palankiausias metas spręsti darbo užmokesčio apskaitos rūpesčius

2009 09 01 Šaltinis: UAB "Būtenta"

Informacijos šaltinis: UAB “Būtenta”Ar žinote, kaip spręsti su darbo užmokesčio apskaita susijusius rūpesčius? Tik šį rudenį, 2009 rugsėjo 1 d. – lapkričio 30 d., UAB „BŪTENTA“ įmonėms siūlo ypač palankias sąlygas įsigyti darbo užmokesčio apskaitos programinę įrangą, o nedidelėms įmonėms – ją gauti nemokamai. Akcijos tikslas – sudaryti kuo palankesnes sąlygas spręsti darbo užmokesčio apskaitos rūpesčius įmonėje.Pasiūlymu gali pasinaudoti ne tik UAB „BŪTENTA“ klientai, bet ir kitos įmonės, jau naudojančios apskaitos programas, tačiau dėl įvairių priežasčių nepatenkintos darbo užmokesčio apskaitos tvarkymo įrankiu.

Darbo užmokesčio apskaita įmonėje – viena aktualiausių ir turbūt sudėtingiausių sričių, ypač šiandien. Keičiantis LR teisės aktams ir darbo užmokesčio skaičiavimo metodikai tampant vis sudėtingesne, darbo užmokesčio apskaita dažnai kelia įmonėms rūpesčių. Įmonės tai sprendžia investuodamos į profesionalų finansininką. Tačiau net ir profesionalus finansininkas negali dirbti be buhalterinės apskaitos programos, kuri šiandien jau nebe prabangos, o pirmo būtinumo prekė. Didžiausią rūpestį kelia tai, jog ne visose buhalterinėse apskaitos programose būna sukomplektuotas darbo užmokesčio modulis arba jo kokybė neatitinka šiandien naudojamos sudėtingos darbo užmokesčio skaičiavimo metodikos. Taigi įmonėms tenka naudotis įprastinėmis skaičiuoklėmis arba darbo užmokestį skaičiuoti rankiniu arba pusiau rankiniu būdu.

UAB „BŪTENTA“, kurianti verslo valdymo programinę įrangą, šią problemą įmonėms siūlo spręsti, renkantis BŪTENT darbo užmokesčio apskaitos sprendimą. Pagal savo poreikius ir šiandieninę situaciją įmonės gali rinktis iš keleto joms palankių variantų. Pavyzdžiui, negalinčioms daug investuoti į programinę ir techninę įrangą įmonėms siūloma BŪTENT darbo užmokesčio apskaitos nuoma. Šiuo atveju, jos gali naudotis visuomet naujausia darbo užmokesčio programine įranga, nesirūpinti serveriu ir programos priežiūra bei pagal poreikius pasirinkti konsultacijas. Įmonėms, nenorinčioms nuomotis programinės įrangos, siūloma ją įsigyti su 30 proc. nuolaida, o nedidelėms įmonėms, perkančioms bet kurį bazinį BŪTENT verslo valdymo sprendimą, darbo užmokesčio modulis dovanojamas.

Svarbu tai, jog BŪTENT darbo užmokesčio apskaitos programinę įrangą gali naudoti visos įmonės, nepriklausomai nuo turimos buhalterinės apskaitos programos. Tai naudinga, nes nebūtina keisti buhalterinės apskaitos programos, be to, darbo užmokesčio apskaita visuomet vedama pagal LR teisės aktų keliamus reikalavimus.

UAB “Būtenta”

Breslaujos 3b, LT-44403 Kaunas

Tel.: (8-37) 491 035

El. paštas: info@butent.lt

http://www.butent.com/

Atgal į sąrašą
Į viršų