„Tieto“ paskelbta didžiausia IT paslaugų įmone Baltijos šalyse

2014 09 29
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

„Tieto“ – didžiausia informacinių technologijų (IT) kompanija pagal iš IT paslaugų gautas pajamas Baltijos šalyse, skelbiama rugsėjo mėnesį pristatytoje konsultacijų bendrovės „Prime Investment“ ataskaitoje „Baltijos šalių informacinių technologijų naujienos 2014“. „Tieto“ įmonių pajamos iš IT paslaugų bendrai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje 2013 m. pasiekė 167 mln. litų. Lyginant su 2012 metais, šios pajamos augo 32 proc.

„Puikius rezultatus 2013 m. lėmė nuolatinės investicijos į pirmaujančius „Tieto“ produktus finansinių paslaugų srityje ir naujos sutartys su viešojo sektoriaus institucijomis bei komunalinių paslaugų įmonėmis. „Tieto“ yra gerai įsitvirtinusi Baltijos regione ir įsipareigojusi toliau augti: plėsti paslaugas vietinėje rinkoje ir didinti produktų bei paslaugų eksportą į Europos, Vidurio Rytų, Afrikos bei Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalis“, – teigia „Tieto“ viceprezidentas Baltijos šalims Elmars Gengers.

15 metų Lietuvoje paslaugas teikiančios „Tieto Lietuva“ vadovas Tomas Vitkus numato kompanijos augimą mūsų šalyje.

„Tieto“ aktyviai ieško būdų, kaip sukauptą ir patikrintą patirtį pritaikyti Lietuvos rinkoje, todėl vertinsime ir aktyviai dalyvausime Lietuvoje vykstančiose IT iniciatyvose. Turėdami tokią patirtį jaučiamės stipriu partneriu stambiuose ir sudėtinguose IT projektuose. Be to, sieksime ir toliau užtikrinti bei auginti aukštos pridėtinės vertės IT paslaugų eksportą“, – teigia T. Vitkus.

Baltijos šalyse „Tieto“ teikia informacinių technologijų paslaugas pirmaujančioms telekomunikacijų, finansų, energetikos įmonėms bei viešojo sektoriaus institucijoms. Kompanija dalį paslaugų iš Baltijos šalių eksportuoja į Skandinavijos, Vakarų Europos, NVS ir Afrikos rinkas. Iš viso „Tieto“ Baltijos šalyse dirba per 950 IT specialistų, iš jų 140 – „Tieto Lietuva“.

„Prime Investment“ Baltijos šalių informacinių technologijų rinkos apžvalgą rengia nuo 2003 m. Joje bendrovės rikiuojamos pagal pajamas, per metus gautas iš IT paslaugų.

Atgal į sąrašą
Į viršų