„Tieto Lietuva“ vadovaus Tomas Vitkus

2014 06 05 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Informacinių technologijų bendrovės „Tieto Lietuva“ generaliniu direktoriumi nuo 2014 m. birželio 3 d. paskirtas Tomas Vitkus.

„Nuoširdžiai sveikiname prie mūsų komandos prisijungusį T. Vitkų, kurio aistra kokybei, dėmesys komandiniam darbui ir lyderio savybės puikiai atitinka „Tieto Lietuva“ principus“, – sako Elmars Gengers, „Tieto“ vadovas Baltijos šalims, laikinai ėjęs „Tieto Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas.

Tomas Vitkus yra sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį IT srityje. Prieš tai jis dirbo tokiose kompanijose kaip „Oracle“, SAP, „Duomenų logistikos centras“.

Pasak T. Vitkaus, įmonė savo veikloje ir toliau vystys atvirą skandinavišką kultūrą, naudos tarptautinę „Tieto“ patirtį teikdama paslaugas Lietuvos rinkoje bei plėtos aukštos pridėtinės vertės IT paslaugų eksportą į užsienį. Kaip ir anksčiau „Tieto Lietuva“ koncentruosis į telekomunikacijų, energetikos, finansinių paslaugų ir viešąjį sektorius.

„Šiandieniniai klientai reiklūs ir daug žino IT srityje, todėl jiems reikalingas ne tik technologijų, tačiau ir verslo partneris, patarėjas. Įgyvendindami šiuos poreikius dar labiau orientuosimės į klientą ir glaudesnį bendradarbiavimą“, – sako T. Vitkus.

„Tieto“ yra didžiausia IT paslaugų įmonė Šiaurės Europoje bei viena didžiausių – Baltijos šalyse. Įkurta 1968 metais Suomijoje, šiandien „Tieto“ veikia daugiau nei 20 šalių, bendri pardavimai siekia 1,6 milijardo eurų. „Tieto“ komandoje dirba apie 14 000 specialistų, iš jų 140 – „Tieto Lietuva“. Lietuvoje „Tieto“ veikia nuo 1999 metų. Daugiausiai paslaugų įmonė teikia telekomunikacijų, finansinių paslaugų, energetikos įmonėmis, viešojo sektoriaus institucijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų