TIA įsigyja „Itero“ ir didina savo inovacinius pajėgumus

2012 07 04 Šaltinis: TIA Technology

Informacijos šaltinis: TIA Technology2012 m. liepos 4 d., Vilnius. Pirmaujanti programinės įrangos, skirtos ne gyvybės ir gyvybės draudimo rinkai, tiekėja „TIA Technology“ šią savaitę pranešė apie „Itero“ – savo strateginio partnerio Lietuvoje, įsigijimą. Tikimasi, kad susijungimas dar labiau pagerins TIA galimybes kurti specifinės draudikams skirtos programinės įrangos sprendimus ir spartins šios industrijos mobilumo vystymą.

„Mūsų didžiausias įsipareigojimas yra pagalba draudimo bendrovėms sprendžiant jų verslui kylančius iššūkius. Tam reikalingos nuolatinės inovacijos kuriant naują funkcionalumą ir lengvai adaptuojamą programinę įrangą. Tik tokiu būdu galime pasiūlyti savalaikius ir įperkamus klientų verslo poreikius atitinkančius sprendimus. Šiose veiklose „Itero“ yra ypač stiprūs, jie beveik keturis metus buvo mūsų strateginiai partneriai. Tai – puiki sąjunga,“ – teigia „TIA Technology“ generalinė direktorė Liselotte Munk.

TIA steigia atstovybę Lietuvoje, kuriai vadovaus „Itero“ bendrasavininkas Dominykas Čeledinas. Jis taip pat bus atsakingas už lokalioms rinkoms ir nestandartiniams klientų poreikiams skirtų įrankių kūrimą. „Itero“ darbuotojai taps TIA paslaugų teikimo ir mokslinių tyrimų komandų dalimi bei prisidės vystant mobiliąsias inovacijas.

„Nuo pat bendradarbiavimo pradžios „Itero“ džiaugėsi galėdami įgyvendinti TIA klientams siūlomus sprendimus visame pasaulyje ir žavėjosi siūlomų produktų kokybe. Siekėme koncentruoti savo veiklą taip, kad taptume atrama „TIA Technology“ ir galėtume prisidėti prie sėkmingo TIA siūlomų sprendimų įgyvendinimo. Esame laimingi, kad galėsime tęsti šį darbą jau būdami TIA dalimi,“ – teigia Dominykas Čeledinas.

2008 metais Lietuvoje įkurta „Itero“ netrukus po veiklos pradžios pradėjo bendradarbiauti su TIA teikiant profesionalias paslaugas ir vykdant mokslinius tyrimus bei plėtrą įvairiuose projektuose. Viena iš „Itero“ kompetencijų yra programinės įrangos mobiliesiems įrenginiams kūrimas.

Inovacinių pajėgumų ir programinės įrangos kūrimo spartinimas

TIA yra viena daugiausiai klientų turinčių kompanijų lyginant su kitais draudikams skirtos programinės įrangos tiekėjais, o „Itero“ įsigijimas turėtų sustiprinti TIA inovacinius pajėgumus. Šiemet TIA ketina rinkai pristatyti esminių naujovių.

TIA inicijavo nestandartiniams kliento poreikiams skirtų priedų vystymo (angl. Customer Driven Enhancements) koncepciją, kuomet programinė įranga vystoma glaudžiai bendradarbiaujant su jos vartotojais. Tokiu būdu siekiama sukurti kuo funkcionalesnį ir esminius verslo poreikius atitinkantį produktą. Šie gerąja praktika pagrįsto bendradarbiavimo rezultatai įtraukiami kuriant galutinę visoms draudimo bendrovėms siūlomą programinę įrangą. Šiais metais TIA pristatys tokio bendradarbiavimo pavyzdį – visapusį integruotą perdraudimo / bendro draudimo modulį.

Mobilių sprendimų panaudojimas draudimo versle

TIA pirmauja rinkoje plėtodama mobiliesiems įrenginiams skirtą programinę įrangą, taigi tolimesnei TIA veiklai bus vertingi „Itero“ darbuotojų įgūdžiai būtent šioje srityje.

Rudenį TIA ketina pristatyti „Ipad“ skirtą integruotą programinės įrangos sprendimą, padidinsiantį pagrindinės sistemos funkcionalumą ir leisiantį mobiliems pardavimo vadybininkams pagerinti pardavimų produktyvumą ir tvirtinti santykius su klientais.

Apie TIA

TIA siūlo lanksčiausią ir labiausiai visapusišką rinkoje programinę įrangą, skirtą ne gyvybės, gyvybės ir mišraus draudimo rūšims. 2011 metais bendrovei suteiktas „XCelent“ apdovanojimas už didžiausią klientų bazę su 60 verslo klientų iš 30 šalių, kur kasdien su sistema dirba apie 30 tūkst. vartotojų. TIA padeda draudikams visame pasaulyje greitai reaguoti į rinkos pokyčius, mažinti riziką, gerinti rezultatus, didinti darbo našumą ir kuo geriau aptarnauti klientus. TIA lokalizuoja ir pritaiko programinę įrangą, o siūlomi sprendimai yra paprastai integruojami į bet kokią sistemą nepaisant kalbos, organizacinių ar pardavimo kanalų skirtumų. Pasaulinis daugiau nei 700 specialistų vienijantis TIA partnerių tinklas užtikrina lokalių ir specializuotų sprendimų teikimą, atsižvelgiant į laiko ir biudžeto apribojimus.

Kontaktinis asmuo:Dominykas Čeledinas

Mob. tel.:+ 370 686 11508

El. paštas:dominykas.celedinas@itero.lt

Tinklalapis:www.tiatechnology.com

Atgal į sąrašą
Į viršų