Terrasoft sprendimas „BPMonline CRM“ – konkurso „CRM Idol 2011“ nugalėtojas

2011 11 07 Šaltinis: UAB "BPM Solutions"

Informacijos šaltinis: UAB “BPM Solutions”Lapkričio 7 dieną „Terrasoft“ kompanijos CRM sprendimas „BPMonline CRM“ paskelbtas konkurso „CRM Idol 2011“ nugalėtoju EMEA zonoje.

Konkursas „CRM Idol 2011“ organizuotas pripažinto CRM guru, bestselerio „CRM at the speed of Light“ autoriaus Paul Greenberg. Konkurso tikslas – supažindinti rinką su inovatyviais CRM sprendimais, sukurtais nedidelių kompanijų. Pagal konkurso sąlygas į pirminį dalyvių sąrašą įtraukta 60 kompanijų (20 kompanijų iš Europos, Artimųjų Rytų ir Azijos ir 40 iš Šiaurės ir Pietų Amerikos). Konkurso pagrindiniai teisėjai ir teisėjai  į pusfinalį atrinko 20 kompanijų. Po papildomų interviu, pravestų teisėjų, rugsėjo mėnesį į finalą buvo atrinkti 7 geriausi CRM sprendimai – 3 iš Europos ir 4 iš Šiaurės Amerikos. Lapkričio 7 dieną, po pusės metų nuo konkurso pradžios, buvo paskelbti Amerikos ir EMEA nugalėtojai, kuriems įteikti konkurso prizai. Konkurso dalyvius vertino daugiau nei 50 nuomonės lyderių, žurnalistų, blogerių ir konsultantų. Specializuota žiniasklaida  konkursą “CRM Idol 2011” pripažino pagrindiniu 2011 metų CRM rinkos įvykiu.

BPMonline CRM“ yra pirmoji sistema, sukurta „Terrasoft“ platformos „BPMonline“ pagrindu, naudojančios naudojant šiuolaikines technologijas (SOA, RIA), standartus ir protokolus (HTML, AJAX, Silverlight). Sistemos veikimą keisti ir kurti naują joje funkcionalumą galima be specifinių programavimo žinių. Bet koks darbas sistemoje vyksta pagal sukonfigūruotus procesus. Sistema yra „Open Source“ ir nepriklausoma nuo gamintojo. Sistema veikia per internetinę naršyklę. Unikalus technologinis „BPMonline CRM“ sprendimas sujungia tiek veiklos procesų valdymo (BPM), tiek santykių su klientais valdymo (CRM) galimybes. Sistemą galima nuomotis naudojantis sertifikuoto duomenų centro paslauga (On-demand) arba diegti savo serveryje (On-site). Pasirinkus „On-demand“, naudojamasi sistema, įdiegta Frankfurte (Vokietija) esančiame duomenų centre, užtikrinančiu 24×7 prieigą.

„BPMonline CRM“ diegia „BPM Solutions“ „Terrasoft“ partneris Lietuvoje. „BPM Solutions“ kuria ir diegia CRM ir veiklos valdymo sistemas bei teikia veiklos konsultavimo paslaugas.

Atgal į sąrašą
Į viršų