TEO verslo organizacijoms pasiūlė duomenis saugojančią paslaugą Saugykla verslui

2012 06 04 Šaltinis: Vtv.lt technologijos

Informacijos šaltinis: Vtv.lt technologijos

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO smulkiojo ir vidutinio dydžio įmonėms pasiūlė paslaugą „Saugykla verslui“. Ją užsisakę klientai galės saugiame duomenų centre laikyti iki 1 terabaito duomenų, o dokumentai bus pasiekiami iš visur, kur yra interneto ryšys.

TEO atlikti tyrimai rodo, kad net 14 proc. smulkiųjų ir vidutinio dydžio bendrovių Lietuvoje yra praradusios svarbių duomenų. Tačiau vos 47 proc. apklaustųjų teigė svarbius dokumentus ir duomenis laikantys kompiuterinėse laikmenose, kompaktinėse CD bei DVD plokštelėse ar atmintukuose.

Naujoji TEO paslauga „Saugykla verslui“ sukurta taip, kad ją užsisakiusioms bendrovėms suteikiama galimybė saugiai įkelti ir laikyti duomenis Švedijoje esančiame duomenų centre, priklausančiame telekomunikacijų bendrovei „TeliaSonera“.

Paslauga „Saugykla verslui“ naudotis itin paprasta – į kompiuterį įdiegus programą, ji automatiškai kuria pasirinktuose kataloguose esančių failų atsargines kopijas. Norimus dokumentus klientai gali į saugyklą įkelti ir patys.

Saugykloje esantys duomenys pasiekiami, prisijungus perinterneto svetainę http://www.saugykla.teo.lt/. Čia klientai gali peržiūrėti ar redaguoti norimus failus, atsisiųsti juos į savo kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Naudojantis šviesolaidiniu internetu, 10 megabaitų dydžio failas į saugyklą gali būti įkeliamas vos per 20 s, o atsisiunčiamas per 8 sekundes.

Naujoji paslauga leidžia ir apskritai nebelaikyti svarbiausių ar itin konfidencialių įmonės dokumentų kompiuteriuose, kurie gali būti pavogti ar sugadinti. Taip vartotojai bus tikri, kad konfidenciali informacija nepateks į netinkamas rankas.

Paslaugą „Saugykla verslui“ užsisakiusioms bendrovėms suteikiamas 1 terabaitas duomenų disko talpos. Tai leidžia vartotojams saugoti iki 20 mln. tekstinių failų arba, pavyzdžiui, 50 tūkst. nedidelių vaizdo įrašų. Paslaugos mokestis siekia 29 Lt per mėnesį 5 įmonės darbuotojams – vos 3 ct už 1 GB duomenų.

Atgal į sąrašą
Į viršų