TEO Technologijų ir IT padalinio vadovu taps Andrius Šemeškevičius

2014 05 29 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Telekomunikacijų bendrovės TEO valdyba bendrovės Technologijų ir IT padalinio vadovu paskyrė Andrių Šemeškevičių. Jis prie vadovų komandos prisijungs rugpjūčio mėnesį ir bus atsakingas už TEO technologijų plėtrą, informacinių sistemų ir infrastruktūros valdymą, technologinį paslaugų užtikrinimą.

Prie TEO vadovų komandos A. Šemeškevičius prisidės po devynerių metų karjeros „Rimi Baltic“ įmonių grupėje. Pastaruosius šešis metus jis užėmė Baltijos šalių IT direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už Lietuvos, Latvijos ir Estijos „Rimi“ ir „Supernetto/Säästumarket“ mažmeninio prekybos tinklo IT valdymą. Naujasis Technologijų ir IT padalinio vadovas taip pat yra dirbęs IT vadovu bendrovėse „Krasta auto“ ir koncerno SBA įmonėje „Klaipėdos baldų prekyba“. 38 metų A. Šemeškevičius yra baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą ir turi informatikos inžinerijos bakalauro ir magistro laipsnius.

„TEO vis daugiau dėmesio ir investicijų skirs IT paslaugų plėtrai. Džiaugiuosi, kad Andrius, įsitraukdamas į TEO vadovų komandą, atsineša ilgametę patirtį ir kompetenciją iš IT srities. Tikiuosi, kad su jo atėjimu galėsime daugiau dėmesio skirti klientų patirčiai, pasiūlyti daugiau technologijų naujovių, jiems reikalingų sprendimų“, – teigė TEO generalinis direktorius Kęstutis Šliužas.

„Man įdomi galimybė pritaikyti savo kompetenciją ne tik diegiant IT sprendimus, bet ir juos kuriant, pritaikant pagal kliento poreikius. Iki šiol teko dirbti su TEO ir kitais telekomunikacijų bei IT paslaugų teikėjais kaip klientui, taikyti jų siūlomus technologijų sprendimus versle. Tad ši patirtis bus labai naudinga: gerai suprasdamas, ko reikia įmonės klientams, galėsiu geriau pritaikyti siūlomas paslaugas ir patenkinti jų norus“, – teigė A. Šemeškevičius.

TEO, įgyvendindama organizacijos pokyčius, siekia daugiau dėmesio skirti klientų patirčiai. Diegdama naujoves bendrovė siekia būti arčiau kliento, efektyviau ir greičiau pasiūlyti jiems tinkamiausių sprendimų. Naujoji bendrovės struktūra įsigalios birželio mėnesį.

Atgal į sąrašą
Į viršų