„Teo“ verslo vystymo projektams vadovaus Mantas Goštautas

2015 08 17

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

IT ir telekomunikacijų bendrovėje „Teo“ darbą pradeda daugiau nei 10 metų verslo plėtros ir konsultacijų darbo patirties turintis Mantas Goštautas. Verslo vystymo vadovo pozicija bendrovėje sukurta siekiant didinti „Teo“ pajamų srautus ir atverti naujas verslo galimybes.

Naujos kartos IT ir telekomunikacijų bendrove tampanti „Teo“ plečia verslo galimybių paiešką iš užsienio pritraukdama jaunus Lietuvos talentus. Nuo rugpjūčio 17 dienos prie „Teo“ komandos prisijungė tarptautinės patirties verslo steigimo ir plėtros, konsultavimo ir telekomunikacijos srityse sukaupęs Mantas Goštautas. „Teo“ jis užims verslo vystymo vadovo pareigas ir bus atsakingas už naujų rinkos segmentų bei verslo galimybių identifikavimą ir vystyma, aktyvų bendradarbiavimą su verslo startuolių bendruomene.

„Teo“ turimas platus klientų ratas, Lietuvoje išvystyta pasaulinio lygio infrastruktūra ir nuolat didėjantys duomenų perdavimo kiekiai atveria naujas verslo plėtros galimybes. Todėl pagrindinė verslo vystymo vadovo užduotis bus pasiūlyti inovatyvius sprendimus, kurie leistų pridedamąją „Teo“ žinių ir patirties vertę paversti kapitalu“, – sako „Teo“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Naujasis „Teo“ verslo vystymo vadovas M. Goštautas į Lietuvą grįžo iš Jungtinės Karalystės, kur nuo 2014 metų pradžios dirbo pasaulinėje teisinių paslaugų verslo konsultacinėje bendrovėje „Hodgart Associates Ltd.“. M. Goštautas karjerą pradėjo 2002 metais audito bendrovėje „Ernst&Young“, vėliau dirbo telekomunikacijų, teisinių paslaugų ir verslo vystymo konsultacijų įmonėse, yra vienas iš sėkmingo startuolio steigėjų.

M. Goštautas baigė Stokholmo ekonomikos mokyklos ekonomikos ir verslo administravimo bakalaurą, yra BMI verslo administravimo magistras ir taip pat turi CIMA Verslo apskaitos sertifikatą.

Atgal į sąrašą
Į viršų