„Tele2“ ir IBM kurs bendras daiktų interneto paslaugas

2016 05 26 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Tarptautinė „Tele2“ grupė ir technologijų kompanija IBM padės Europos verslui greičiau ir paprasčiau kurti naujus daiktų interneto (Internet of Things) sprendimus. Bendrovės pasirašė susitarimą ir kurs bendras paslaugas verslui, kurios sumažins patekimo į rinką slenkstį naujiems daiktų interneto sumanymams.

Šiame bendradarbiavime „Tele2“ užtikrins tarptautines ryšio paslaugas, o IBM pritaikys savo daiktų interneto platformą „Watson“ ir siūlys geriausius būdus pritaikyti daiktų interneto kūrimo patirtį. Pirmiausia sprendimai bus pritaikomi tokiose srityse kaip turto valdymas, buvimo vietos nustatymu pagrįstos paslaugos, susietos paslaugos ir tiekimo grandinės valdymas.

„Tele2“ ir IBM verslui pristatys pradinį daiktų interneto rinkinį, kuris leis greičiau įgyvendinti naujų technologijų projektus. Toks rinkinys apims SIM korteles, reikalingas ryšio paslaugas ir integraciją į „IBM Bluemix“ – debesų kompiuterijos programų kūrimo platformą. Ši infrastruktūra leis iškart imtis konkretaus daiktų interneto sprendimo kūrimo. IBM klientams padės kurti daiktų interneto sprendimus, juos integruoti į kitas sistemas, pritaikyti debesų kompiuterijos sprendimus ir paruošti naujas paslaugas pristatymui vartotojams. „Tele2“ užtikrins daiktų interneto sprendimams reikalingą vietinį bei tarptautinį ryšį, ir pasiūlys papildomų pridėtinės vertės paslaugų, kurios padarys naudojimąsi daiktų interneto sprendimais patogesnį vartotojams.

„IBM yra daiktų interneto sprendimų lyderiai, daug patirties šioje srityje turi ir „Tele2“, todėl galėsime padėti daiktų interneto sprendimus kurti paprasčiau. Klientams tai reikš naujų mokėjimo už jų paslaugas modelių pritaikymą, trumpesnį paslaugų kūrimo laiką ir mažesnius kaštus“, – sakė Rami Avidan, „Tele2“ daiktų interneto vadovas.

„Esu tikras, kad apjungę mūsų stiprybes verslui Europoje pasiūlysime naujus ir daug galimybių atversiančius įrankius. Klientams padėsime pasinaudoti visomis daiktų interneto plėtros atveriamomis verslo galimybėmis“, – teigė Louise Skordby, IBM skaitmeninių projektų vadovas.

Atgal į sąrašą
Į viršų