Technologijų centras „Nasdaq“ efektyvesniam personalo procesų valdymui naudos „DocLogix“

2016 06 09 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Technologijų ir verslo kompetencijų centre „Nasdaq Vilnius Services“ pabaigtas dokumentų ir procesų valdymo sistemos „DocLogix“ diegimas. „DocLogix“ sistema buvo pritaikyta efektyviam personalo dokumentų valdymui ir darbuotojų darbo laiko apskaitai. Šie įmonės veiklos aspektai yra ypač svarbūs konkurencingam bei nuolat augančiam technologijų centrui „Nasdaq“.

„Nasdaq“ padalinys Lietuvoje yra patraukli darbo vieta aukščiausio lygio IT srities specialistams. Vien per pirmąjį 2016 metų pusmetį jame buvo įdarbinta virš 100 profesionalų. Kai „Nasdaq“ vadovybė nusprendė atidaryti savo padalinį Lietuvoje, jie suprato, jog personalo atžvilgiu viską reikės pradėti nuo nulio. Tai yra ne tik įrengti patrauklias darbo vietas, bet ir surasti specialistus, kurie jose dirbs.

UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil neabejoja, kad „DocLogix“ personalo valdymo sprendimas prisidės prie „Nasdaq“ kaip į inovacijas orientuoto darbdavio strategijos įgyvendinimo: „Turime daugybę pavyzdžių iš Lietuvos ir užsienio įmonių, kuriose „DocLogix“ padėjo pasiekti puikių rezultatų efektyvinant personalo valdymą. Dokumentų ir procesų valdymo sistema pagreitina darbuotojų įdarbinimo ir įtraukimo į įmonės veiklą procesus, palengvina darbo laiko apskaitą, padeda sutaupyti laiko automatizuojant galybę kitų su personalu susijusių procesų.“

Technologijų ir inovacijų centras „Nasdaq“ yra sparčiai auganti įmonė. Suprantama, kad tokios situacijos pasekmė – milžiniškas darbo krūvis personalo valdymo skyriui. Vienas iš problemos sprendimo būdų buvo „DocLogix“ sistemos įdiegimas. Su personalo dokumentų valdymo sprendimu „Nasdaq“ automatizavo dažnai pasikartojančius procesus (pvz.: atostogų prašymų pildymas). Jau dabar matomos naudos: taupomas ir darbuotojų laikas, ir įmonės lėšos.

Artimiausiuose „Nasdaq“ planuose yra tikslas toliau plėstis ir per ateinančius 2–3 metus įdarbinti apie 200 naujų darbuotojų. Todėl su personalo valdymu susijusių procesų automatizacija ir optimizacija yra strategiškai svarbus žingsnis, padėsiantis užtikrinti efektyvų ir sklandų įmonės darbą.

Atgal į sąrašą
Į viršų