Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos konferencija vyks Maskvoje

2012 04 23 Šaltinis: UAB "Penkių kontinentų" bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: UAB “PENKIŲ KONTINENTU BANKINES TECHNOLOGIJOS” 

Š. m. balandžio 24–25 dienomis Maskvoje vyks Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos (angl. ATM Industry Association; ATMIA) inicijuojama konferencija “ATMs in Russia & CIS”. Tai pirmą kartą organizuojamas renginys, kuris, tikimasi, taps reikšmingu kasmečiu bankomatų pramonės įvykiu.

Rytų Europa – sparčiai auganti bankomatų, kitos savitarnos įrangos ir mokėjimo kortelių technologijų rinka pasaulyje. Regiono, kuriame gyvena daugiau kaip 200 milijonų gyventojų, bankininkystės pramonė gali suteikti didelių galimybių įmonėms, sugebančioms atskleisti ir patenkinti rinkos poreikius. Rytų ir Centrinės Europos šalyse įrengta tik 3 proc. visų pasaulio bankomatų – tai turi įtakos sparčiam jų augimui minėtame regione.

ATMIA – tai specializuota tarptautinė nekomercinė organizacija, 1997 metais įkurta JAV. Jos tikslas – sparčiai plėtoti bankomatų pramonę visame pasaulyje. ATMIA vienija viso pasaulio bankomatų gamintojus ir juos įrengiančias kompanijas, privačius asmenis, finansines organizacijas, produktų tiekėjus ir konsultavimo įstaigas.

Konferencijoje dalyvaus įmonių grupei “Penki kontinentai” priklausančios bankinių technologijų bendrovės BS/2 atstovai. Bankinių technologijų lyderė tarptautinė kompanija BS/2, nuo 2001 metų esanti ATMIA valdybos narė bei nuolat dalyvaujanti asociacijos rengiamose konferencijose bei mokymuose, šiame renginyje pristatys irius kompanijos kuriamus programinius sprendimus.

Šių metų kovą Prahoje vykusiuose “ATM Security Training” mokymuose šios įmonės specialistai pristatė bankomatams ir kitai savitarnos įrangai skirtą intelektinį vaizdo monitoringo sprendimą “ATMeye.iQ”, kuris sulaukė nemažo susidomėjimo.

“Nuolat dalyvaujame panašiuose renginiuose, tad konferencija Maskvoje – galimybė dar išsamiau ir plačiau pristatyti įvairius BS/2 kuriamus programinius sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams. Įmonės stende (Nr. 7) bus galima sužinoti ir išmėginti tokius “.iQ” šeimos produktus, kaip “ATMeye.iQ”, “Service Desk.iQ”, “Payments.iQ. Šie ir kiti kompanijos sprendimai jau sėkmingai naudojami ne viename Baltijos bei Centrinės ir Rytų Azijos šalių banke ir padeda efektyvinti bei optimizuoti savitarnos įrenginiuose vykstančius procesus”, – teigė D. Korobkovas.

Maskvoje vyksianti konferencija suburs ne tik NVS, bet ir kitų pasaulio šalių bankų bei įvairių finansų institucijų atstovus, bankomatų pardavėjus, tiekėjus, gamintojus. Bankomatų pramonės lyderiai konferencijoje nagrinės savitarnos įrangos rinkos strategiją, jos pokyčius, perspektyvas, diskutuos apie įrenginių apsaugos problemas, klientų aptarnavimo kokybę. Renginio dalyviai turės galimybę iš pirmų lūpų išgirsti karščiausias savitarnos įrenginių rinkos naujienas, susipažinti su naujausiais bankomatams ir savitarnos sistemoms sukurtais sprendimais, plėsti partnerių ir kolegų iš Rusijos, NVS, Europos, Azijos šalių gretas, sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų