Tarptautinė klasterių konferencija “Klasteriai ir Lietuvos pramonės konkurencingumas”

2010 11 03 Šaltinis: VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“

Informacijos šaltinis: VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ 

Gerbiami verslininkai,

Klasterių kompetencijos tinklo iniciatoriai – Eksportuojančioji Lietuva, Lietuvos inovacijų centras ir Žinių visuomenės institutas š.m. lapkričio mėn. 24 d. (trečiadienį), 09.30 – 16.00 val. rengia tarptautinę konferenciją “Klasteriai ir Lietuvos pramonės konkurencingumas”. Renginys vyks Crowne Plaza Vilnius, Saphire salėje, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.

Konferencijos metu bus nagrinėjami klasterizacijos Lietuvoje procesai, pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduria šiandien besikuriantys klasteriai, pristatomos galimybės įmonėms. Klasteris – tai viena įmonių konkurencinio pranašumo ir visos pramonės konkurencingumo sąlygų. Panelinės diskusijos „Klasterių iššūkiai“ metu šios srities ekspertai, praktikai, verslininkai ir valdžios atstovai atsakys į daugeliui šiandien rūpimus klausimus, dalinsis turima patirtimi.

Pranešimų sesijoje „Klasteriai – kuo gyvename šiandien?“ bus pateikti atsakymai į esminius partnerystės ir tarpusavio pasitikėjimo, verslo ir mokslo bendradarbiavimo, jungtinės veiklos finansavimo ir konkurencinio pranašumo įgijimo, naujų verslo nišų identifikavimo ir kitus aktualius klausimus. Klasterių koordinatoriai, praktikai pristatys Lietuvoje veikiančius klasterius ir iššūkius, su kuriais jie susiduria šiandien, Norvegijos ir Suomijos klasterių atstovai – tarptautinę patirtį ir galimybes Lietuvos verslui.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti konferencijoje. Apie dalyvavimą prašome pranešti VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ projektų asistentui Ramūnui Baltaduoniui, tel. (8-5) 219 4315 faksu (8-5) 204 58 08 arba el. paštu r.baltaduonis@enterpriselithuania.com, užpildant dalyvio anketą iki š.m. lapkričio 17 d. 

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Prie šio kvietimo pridedame renginio programą ir dalyvio anketą. Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų (su sinchroniniu vertimu).

Pagarbiai,

Paulius Lukauskas

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius

Atgal į sąrašą
Į viršų