“Synergia” – naujas požiūris į IT sprendimus

2010 01 26 Šaltinis: UAB "Synergia"

Informacijos šaltinis: UAB “Synergia”

2010 metų pradžioje Vilniuje veiklą pradėjo nauja įmonė “Synergia”, teikianti IT paslaugas. Tai šiuolaikiška, profesionali, efektyvi ir produktyvi įmonė.

Įmonės pavadinimas atspindi jos verslo modelį, kurio dėka užmezgus su klientais glaudžius partnerystės santykius siekiama abipusio maksimalaus rezultato, o pati įmonė investuoja į klientams reikalingų sprendimų kūrimą ir įgyvendinimą bei prisiima visą atsakomybę už kokybiškų paslaugų ir produktų teikimą.

“Synergia” siūlo platų paslaugų spektrą. Įmonė užsiima modernių internetinių svetainių, programinės įrangos kūrimu, diegimu ir palaikymu, atlieka kompiuterinių tinklų projektavimo, diegimo ir priežiūros darbus. Pagrindinę įmonės siūlomų paslaugų dalį sudaro CMS (turinio valdymo sistemos), DMS (dokumentų valdymo sistemos) bei el.komercijai skirti programinės įrangos paketai.

Įmonėje dirba vieni iš geriausių IT srities specialistų. Profesionali IT specialistų komanda bei išskirtinis dėmesys klientui garantuoja greitą ir kokybišką klientų poreikių tenkinimą.

Apie įmonę “Synergia”Įmonė teikia svetainių, programinės įrangos kūrimo, diegimo ir palaikymo paslaugas, taip pat kompiuterinių tinklų projektavimo, diegimo ir priežiūros darbus. Pagrindinę įmonės siūlomų paslaugų dalį sudaro CMS (turinio valdymo sistemos), DMS (dokumentų valdymo sistemos) bei el.komercijai skirti programinės įrangos paketai. Profesionali IT specialistų komanda bei išskirtinis dėmesys klientui garantuoja greitą ir kokybišką Jūsų įmonės individualių poreikių patenkinimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų