“Sun Microsystems” trejiems metams pasirašė IT paslaugų teikimo sutartį su “Exigen Services”

2008 08 12

Informacijos šaltinis: Exigen Services, Ltd. 

“Exigen® Services”, pirmaujanti naujos kartos IT paslaugų teikėja, šiandien paskelbė apie kelerių metų programinės įrangos kūrimo ir priežiūros paslaugų sutartį su IT milžine “Sun Microsystems Inc.” (NASDAQ: JAVA). “Exigen Services” ekspertinė kompetencija taikant “Agile”metodiką lėmė tai, jog kompanija buvo pasirinkta iš kitų 23 galimų variantų.


“Sun Microsystems” pasirinko “Exigen Services” dėl jų unikalaus gebėjimo nuoširdžiai bendradarbiauti su klientais bei plačiai pripažintos kompetencijos taikant “Agile” programavimo metodikas, pvz., SCRUM bei “eXtreme Programming” (XP).

“Galimybė pasinaudoti “Agile” programavimo metodikomis bendradarbiaujant su “Exigen” suteikia mums pranašumą kuriant ir vystant “Sun” gaminius”, – teigia Tae Kim, “Sun Mycrosystems Inc.” paslaugų inžinerijos padalinio vyriausiasis direktorius. “Su “Exigen Services” tikimės rimtos partnerystės”.

“Mes labai džiaugiamės, kad esame pakviesti dirbti su “Sun”, ir galimybe tapti jų tarptautinės organizacijos dalimi”, – sakė Alex Adamopoulos, “Exigen Services” generalinis direktorius ir vyriausiasis viceprezidentas. “Partnerystė su klientais yra mūsų svarbiausias tikslas. Didžiuojamės savo pasiekimais šioje srityje”.

Apie “Exigen® Services”

Exigen® Services yra pirmaujanti naujos kartos užsakomųjų informacinių sistemų kūrimo paslaugų (Outsourcing 2.0) teikėja. Exigen Services derina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų riziką, kaštus ir sukurtų sprendimus. Kartu Exigen Services siūlo tokias komercines sąlygas, kurios optimizuoja finansų paskirstymą, todėl informacinių sistemų kūrimo paslaugos tampa naudingesnės tarptautinėms įmonėms ir teikiamos paprasčiau. 2000 m. Exigen Services viena pirmųjų pradėjo naudoti Agile metodus greitesniam ir tikslesniam sistemų kūrimui finansinių paslaugų (bankininkystės, draudimo ir brokerių) rinkose, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, valstybiniame ir žiniasklaidos sektoriuose. Klientai yra tiek “Fortune 500” organizacijos, tiek vidutinio dydžio įmonės, tarp jų – “CSC”, “Universal Music Group”, “Standard & Poor’s”, “T-Mobile”, “AXA”, “Westpac Bank” ir daugelis kitų. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.exigenservices.com.

Atgal į sąrašą
Į viršų