Sukurta pirmoji buhalterinės apskaitos programa, kurią galima įsigyti internetu

2008 11 26 Šaltinis: BŪTENTA

Informacijos šaltinis: UAB “Būtenta”

Taupant įmonių laiką ir kaštus, lietuvių programuotojai sukūrė buhalterinės apskaitos programą “Nano”, kurią galima įsigyti net neišėjus iš namų ar biuro. Tai pirmoji programa Lietuvoje, kurią, kaip įprasta, internetu galima ne tik išbandyti, bet ir nusipirkti.

Naujoji “Nano” – nesudėtinga ir greitai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurios pagalba galima atlikti visus pagrindinius įmonės apskaitos veiksmus: pajamuoti prekes, vesti ilgalaikio turto apskaitą, gauti įmonės balansą, pelno (nuostolių) ataskaitą, PVM deklaraciją ir t. t.

“Jau daug metų kurdami įvairias buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemas bei nuolat bendraudami su pačiais buhalteriais, mes gerai išmanome jų darbo specifiką, todėl gerai žinome, ko reikia buhalterio darbo palengvinimui,” – teigia UAB “Būtenta” direktorė Daiva Jankuvienė. – “Buhalterio darbo efektyvumą gerokai padidina tinkamai pasirinkti darbo įrankiai. Todėl sukūrėme gana paprastą, bet iš tiesų reikalingą programą, kurioje iš sudėtingų programų surinktos pačios pagrindinės ir būtiniausios funkcijos. “Nano” pagalba galima ne tik greičiau atlikti pagrindinius tradicinius įmonės apskaitos veiksmus, bet ir išvengti galimų klaidų”.

Buhalterinės apskaitos programa “Nano” skirta buhalteriams, dirbantiems nedidelėse įmonėse ar viešose įstaigose, specializuotų įmonių darbuotojams, teikiantiems buhalterinės apskaitos paslaugas, o taip pat užsiimantiems buhalterinės apskaitos tvarkymu individualiai.

“Individualia veikla užsiimantiems buhalteriams turėtų būti aktualu, jog naująja programa galima tvarkyti neribotą skaičių įmonių apskaitų, todėl buhalteris turi galimybę ne tik dirbti produktyviau, bet ir daugiau uždirbti, ” – teigia “Nano” produkto vadovė Loreta Maziukienė.

“Nano” iš kitų buhalterinės apskaitos programų išsiskiria naudojimosi paprastumu. Be to, kartu su programa, vartotojams parengti aiškūs programos naudojimosi aprašai, padėsiantys savarankiškai išmokti dirbti su programa. O nemėgstantiems mokytis iš vartotojo vadovo, bus organizuojami specialūs kursai. Todėl, pasak Loretos Maziukienės, programa taip pat gali būti geras pagalbininkas vedant įmonės apskaitą pradedantiems savo verslą ar norintiems tapti buhalteriu.

“Nepaisant programos naudojimosi paprastumo, ši programa išsiskiria ir prieinama kaina. Iš tiesų, jos kaina mažesnė, nei perkant “Microsoft Office” programų paketą, iš kurių buhalterio darbui gali būti naudinga tik “Microsoft Excel” programa. Be to, prieš pradedant dirbti su “Microsoft Excel”, dar reikia gerokai paplušėti, norint susikurti įvairius ryšius ir duomenų bazes, o programoje “Nano” jau viskas sukurta,” – sako L. Maziukenė.

Norintys apie “Nano” programą sužinoti daugiau, atsisiųsti bandomąją versiją ar įsigyti programą, apsilankykite adresu: www.nanoapskaita.lt

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Loreta Maziukienė

“Nano” produkto vadovė

Tel. +370 37 49 10 35, +370 616 44 026

El. paštas info@nanoapskaita.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų