Sukurta intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema

2011 07 11 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Naujas interneto tinklapis http://www.valstybiniaimiskai.lt/ – tai Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos įgyvendinamo projekto intelektualiai miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinei sistemai sukurti rezultatas. Šis projektas finansuojamas ES 2007–2013 m. struktūrinės paramos lėšomis.

Naujajame tinklapyje skelbiama informacija apie valstybinius miškus pravarti ne tik specialistams, bet ir plačiajai visuomenei. Tai ir miškų sektoriaus naujienos, ir pranešimai apie miškų būklę bei jų apsaugą – ligas, kenkėjus, miško pažeidimus, priešgaisrinę padėtį, ir informacija apie urėdijose esančius rekreacinius takus, trasas, poilsiavietes, kempingus, apžvalgos aikšteles, lankytinus ir saugomus objektus, saugomas teritorijas – kertines buveines, į Lietuvos raudonąją knygą įrašytus objektus, ir apie miškų urėdijų teikiamas paslaugas (apvaliosios medienos ir sodinukų prekybą) bei kitą jose vykdomą veiklą Tinklapio lankytojai taip pat gali naudotis miškų ūkio paslaugų interaktyviu žemėlapiu. Jame galima rasti tikslią rekreacinių ir lankytinų objektų vietą, sužinoti, kaip nuvykti iki pasirinkto objekto ir pan.

Programa „Valstybiniai miškai“ yra sukurta ir išmaniųjų telefonų vartotojams su iOS, Android ir Symbian sistemomis. Ji padės rasti informacijos apie valstybinių miškų būklę, miškuose esančius rekreacinius ir lankytinus objektus, prekybą apvaliąja mediena, miško ir dekoratyvinius sodmenis. Visi duomenys teikiami tiesiogiai iš intelektualios miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinės sistemos.

Atgal į sąrašą
Į viršų