Sudaryta projekto “Kokybiškai naujos atviro kodo ERP sistemos sukūrimo techninė galimybių studija” finansavimo ir administravimo sutartis

2010 11 26 Šaltinis: UAB "Contour Lab"

Informacijos šaltinis: UAB “Contour Lab”

Informuojame, kad 2010 m. lapkričio 02 d. VĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir UAB Contour Lab sudarė projekto “Kokybiškai naujos atviro kodo ERP sistemos sukūrimo techninė galimybių studija”, projekto kodas Nr. VP2-1-3-ŪM-01-K-02-032 finansavimo ir administravimo sutartį.

Projekto tikslas – parengti techninę galimybių studiją, kuri leistų įvertinti kokybiškai naujos atviro kodo ERP sistemos sukūrimo tikslingumą. ERP (angl. Enterprise Resource Planning) sistemos užduotis – užtikrinti efektyvų įmonių ir organizacijų valdymą, automatizuojant jų verslo/veiklos procesus. UAB “Contour Lab” siekia sukurti ir pateikti Lietruvos ir užseinio šalių rinkai kokybiškai naują nemokamai platinamą atviro kodo ERP. Aukščiau apibrėžtas tyrimo objektas suteikia galimybę išsamiai išnagrinėti egzistuojančias atviro kodo technologijas, rinkos specifiką, sąlygas ir prielaidas, lemiančias atviros ERP sistemos gyvybingumą. Tyrimų eigoje turi būti atsižvelgta į problemos kompleksiškumą bei susijusius su problema objektus, vadovaujantis sisteminio požiūrio principu. ERP sistema gali būti naudojama apskaitos proceso palengvinimui, efektyviam visų įmonės ar organizacijos resursų išnaudojimui, santykių su klientais valdymui, efektyviam tiekimo grandinės funkcionavimo užtikrinimui, analitinės įmonės veiklos ataskaitų sudarymui, kitiems valdymo poreikiams patenkinti. Programoje bus numatyti specialūs įrankiai, palaikantys daugiakalbystę, leidžiantys nesunkiai vartotojams versti programą į skirtingas kalbas, lengvai pritaikyti programą šalies apskaitos reikalavimams, verslo kultūros ir teisinės bazės specifikai. Visa tai leistų ne tik eksportuoti individualias programos diegimo paslaugas, bet ir pritraukti užsienio intelektualinius išteklius tolimesniam ERP sistemos vystymui.

Projekto bendras biudžetas – 91752,00Lt

ES lėšos – 47940,00 Lt

UAB Contour Lab lėšos – 43812,00Lt

2010 m. spalio mėn. 31 d. projektas buvo sėkmingai užbaigtas, visos numatytos veiklos yra įvykdytos.

Atgal į sąrašą
Į viršų