Statistika: „Windows 8 veikia stabiliau nei „Windows 7

2012 11 12 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.ltPrieš pateikiant statistiką, reikėtų paminėti apie šių duomenų šaltinį: „Soluto“ – tai „debesų“ tarnyba, kuri teikia nuotolinės darbo vietos paslaugą, leidžiančią specialistams – entuziastams tiesiogiai padėti mažiau patyrusiems vartotojams spręsti įvairias problemas, sukonfigūruoti tam tikrus operacinės sistemos parametrus ir t.t.

Čia galima nuotoliniu būdu įdiegti operacinės sistemos atnaujinimus, konkrečias aplikacijas, įdiegti arba pašalinti įrašus iš automatiškai su OS pasileidžiančių programų sąrašo, defragmentuoti kietą diską ir pan. Paslauga nemokama tuo atveju, jei jūsų paskyroje yra ne daugiau kaip 5 nuotolinės sistemos.

Dabar gi sugrįžkime prie naujienos temos. Taigi „Soluto“ pateikia statistiką, kuria remiantis, dar visiškai „šviežia“ operacinė sistema „Windows 8“ yra lyderė pagal šiuos rodiklius:

Vidutinis problemų skaičius per mėnesį:

„Windows 8“ – 5,4 atvejai,

„Windows 7“ – 7,1.

Vidutinis „pakibusių“ programų skaičius per mėnesį:

„Windows 8“ – 2,9 atvejai,

„Windows 7“ – 10,9.

Antra vertus, į šią statistiką reikėtų žiūrėti atsargiai dėl mažiausiai kelių priežasčių. Pirma, dauguma vartotojų savo Windows 8“ sistemose paprastai yra įdiegę žymiai mažiau savarankiškų programų, nei „Windows 7“ vartotojų atveju (taigi čia turime ir didesnį sistemos darbo stabilumą).

Antra, jei pažvelgtume į minėtos statistikos pateiktą tokį rodiklį, kaip vidutinis BSOD („Blue Screen of Death“) ekranų pasirodymų vidutinį skaičių kiekvieno vartotojo atveju, tai „Windows 8“ pirmauja su 0,5 rodikliu prieš 0,3 sistemose su „Windows 7“…

Atgal į sąrašą
Į viršų