Startavo pirmoji saugos savitarnos svetainė

2009 01 16 Šaltinis: G4S Lietuva

Informacijos šaltinis: G4S Lietuva

Didžiausiai pasaulyje saugos paslaugas teikiančiai įmonių grupei G4S priklausanti UAB “G4S Lietuva” savo klientams pristatė modernią savitarnos svetainę “Manog4s.lt“. Tai- pirmoji saugos savitarnos svetainė Lietuvoje.

Iki šiol savitarnos svetainėmis naudojosi bankų, ryšių ir energetikos paslaugų teikėjų klientai, o saugos paslaugų valdymas nebuvo lankstus. UAB “G4S Lietuva”, pasitelkusi naujausias technologijas ir atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, sukūrė modernią, paprastai valdomą ir saugią savitarnos sistemą. Iš daugelio saugos paslaugas teikiančių įmonių UAB “G4S Lietuva” yra vienintelė, siūlanti savo klientams savitarną.

Naujoji saugos savitarnos svetainė yra unikalus saugos paslaugų valdymo sprendimas. Pasak “G4S Lietuva” IT projektų vadovo Mariaus Peniko, šio projekto įgyvendinimas truko vienerius metus. “Siekiame, kad mūsų paslaugos atitiktų nuolat augančius vartotojų poreikius, į juos atsižvelgdami ilgai tobulinome sistemą ir įdiegėme naujausias technologijas, todėl naujoji saugos savitarnos svetainė yra ne tik investicija į vartotojų patogumą, bet ir naujovė saugos paslaugų verslo pasaulyje”, – pažymi Marius Penikas.

Naudotis savitarna visiškai paprasta – prisijungti galima per internetines bankų sistemas arba prisijungimo duomenis gauti pasirašius elektroninių paslaugų teikimo sutartis su “G4S Lietuva”. Saugos savitarnos svetainėje panaudotos naujausios technologijos, kurios leidžia lanksčiai ir efektyviai valdyti visas paslaugas. Sistema padeda taupyti laiką – duomenis keisti galima prisijungus prie sistemos, nebereikia vykti į “G4S Lietuva” biurą. Vartotojai įvertins patogų sąskaitų valdymą – laiku ir lanksčiai pateikiamos sąskaitos, už saugos paslaugas apmokėti bus galima tiesiogiai savitarnos sistemoje. Visos elektroninės sąskaitos bus kaupiamos archyve, dėl to jos nepasimes ir bus prieinamos bet kuriuo paros metu. Taip pat saugos savitarnos svetainėje vartotojai galės patogiai valdyti jau turimas ir užsisakyti naujas paslaugas, o priminimai elektroniniu paštu neleis pamiršti apie naujus dokumentus.

UAB “G4S Lietuva” – didžiausia saugos tarnyba Lietuvoje (iki 2007 metų gruodžio 22d. UAB “G4S Lietuva” buvo žinoma kaip UAB “Falck Security”). Įmonė veikia visoje Lietuvoje, teikia privačių, komercinių patalpų, teritorijų ir automobilių elektroninės saugos paslaugas, atlieka fizinę objektų bei asmenų apsaugą, teikia inkasavimo, pinigų ir vertybių pervežimo paslaugas.

Įmonėje dirba 2200 darbuotojų. Bendrovės veikla apdrausta daugiau nei 18 mln. litų sumai.

Grupės G4S veikla apima daugiau kaip 100 pasaulio valstybių. Grupei priklausančiose įmonėse dirba daugiau nei 570 tūkst. darbuotojų. Koncerno G4S akcijos kotiruojamos Londono ir Kopenhagos vertybinių popierių biržose. Be inkasavimo ir apsaugos paslaugų, grupės įmonės visame pasaulyje atlieka ir itin rizikingų objektų, tokių kaip atominės elektrinės, oro uostai, kalėjimai apsaugą.

Daugiau apie UAB “G4S Lietuva” – http://www.g4s.lt/.

Kontaktams:

IT projektų vadovas Marius Penikas. 8(5) 2741035, marius.penikas@lt.g4s.com

Rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovė Jūratė Linkevičienė. 8(5) 2780111, jurate.linkeviciene@lt.g4s.com

Atgal į sąrašą
Į viršų