Spėjimus keičia tikslūs matavimai

2013 01 15 Šaltinis: NEW VISION BALTIJA UAB

Informacijos šaltinis: NEW VISION BALTIJA UAB Pirmąją gruodžio savaitę paskutinėse „Aprangos” grupei priklausančiose parduotuvėse buvo baigti lankytojų srautų skaičiavimo sistemos Cognimatic TrueView diegimo ir integravimo su verslo analitika (BI) darbai.

Analizuodama savo veiklą, taip siekdama gerinti veiklos bei aptarnavimo rodiklius, „Aprangos” grupė nusprendė įsigyti sprendimą, skirtą esminiams parduotuvių veiklos ir marketingo rodikliams, pavyzdžiui, konversijų koeficientui (angl. conversion rate) matuoti. Turėdama ir analizuodama tokius duomenis, bet kuri mažmeninės prekybos kompanija gali kritiškai įvertinti realią situaciją ir priimti strateginius sprendimus, reikalingus bendrai veiklos kokybei gerinti.

Kompanijos dėmesį patraukė ir tikslumu nustebino lankytojų srautų skaičiavimo sistema Cognimatic TrueView. Cognimatic TrueView – tai unikalus, mažmeninei prekybai skirtas produktas, automatiškai ir tiksliai skaičiuojantis parduotuvės lankytojus. Galimybėmis konkurentus stipriai lenkianti sistema nebijo žmonių srautų, todėl nesunkiai atskiria ir užfiksuoja tiek įeinančius, tiek išeinančius parduotuvės lankytojus, be to, užtikrina sklandų prisijungimą ir duomenų prieinamumą.

Tai toli gražu ne vieninteliai sprendimo privalumai – integracijos su verslo analitika (BI) dėka, gausi IP kamerų surinkta ir užfiksuota informacija gali būti nagrinėjama įvairiais pjūviais ir pateikta skirtingais grafiniais pavidalais. Sistema suteikia galimybę išmatuoti rinkodaros priemonių poveikį parduotuvės lankytojams, atsižvelgiant į jų srautus efektyviau paskirstyti personalo darbo laiką, remiantis lankytojų ir pirkėjų santykiu įvertinti aptarnavimo kokybę ir t.t. Projekto įgyvendinimo metu daug dėmesio buvo skiriama ir duomenų apsaugai užtikrinti, tad dėl galimo informacijos nutekėjimo apribota prieiga prie duomenų ir leidžiamas prisijungimas tik iš vidinio tinklo.

Mažmeninės prekybos lyderės, valdančios 134 drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuves Baltijos šalyse, sprendimą rinktis ir visose parduotuvėse įsidiegti UAB New Vision Baltija siūlomą sistemą lėmė ne tik geras kainos ir kokybės santykis, bet ne vienerius metus sėkmingas besitęsiantis bendradarbiavimas kitose srityse. Sistemos diegimą ir integraciją sklandžiai atlikusi UAB New Vision Baltija „Aprangos” grupei ir toliau teiks šios ir kitų sistemų palaikymo ir aptarnavimo paslaugas visose trijose Baltijos šalyse.

Atgal į sąrašą
Į viršų