Softera Baltic pripažinta Lietuvos 2011 metų Microsoft partneriu

2011 07 20 Šaltinis: Softera.lt

Informacijos šaltinis: Softera.lt

Š. m. liepos 9-14 dienomis Los Angele vyko pasaulinė Microsoft partnerių konferencija 2011, kurioje IT sprendimus verslui diegianti įmonė “Softera Baltic” buvo pripažinta Lietuvos 2011 metų Microsoft partneriu ir atsiėmė “2011 Microsoft Country Partner of the Year for Lithuania” apdovanojimą.

“Su malonumu skiriame Lietuvos 2011 metų “Microsoft” partnerio titulą Softerai Baltic”, sako Jon Roskill, Microsoft Pasaulinio Partneriu tinklo viceprezidentas. “Softera Baltic demonstruoja atsidavimą savo klientams ir tvirtus partnerystės ryšius su Microsoft, o tai yra abipusės sėkmės pagrindas”.

Pasaulinė Microsoft partnerių konferencija tai prestižinis kasmetinis renginys, kuriame susirenka tūkstančiai Microsoft partnerių iš viso pasaulio užmegzti naujus ryšius, pasidalinti patirtimi, išgirsti Microsoft strategų pranešimus apie technologines naujoves bei situaciją rinkoje. Šiais metais konferencijoje dalyvavo 15.000 Microsoft partnerių iš 130 šalių.

Konferencijos metu vyksta geriausiųjų metų partnerių apdovanojimai. Šias metais tarptautinėje Microsoft partnerių apdovanojimų programoje įvairiose kategorijose varžėsi daugiau kaip 3000 kandidatų. “Microsoft Country Partner of the Year” apdovanojimas skiriamas geriausiam šalies Microsoft partneriui už demonstruojamą aukštą kompetenciją diegiant naujausiomis Microsoft technologijomis grįstus verslo valdymo sprendimus.

“2010 m. buvome pripažinti geriausiu Microsoft Dynamics partneriu Lietuvoje. Lietuvos 2011 metų Microsoft partnerio titulas – tai dar vienas įrodymas, kad žengiame koja kojon su pasaulio IT technologijų lyderiu Microsoft ir galime Lietuvos įmonėms siūlyti naujausius bei efektyviausius verslo valdymo sprendimus,” teigia Softera Baltic marketingo vadovė Vaida Kepežinskienė. “Kartu su Microsoft Lietuva žvelgiame viena kryptimi ir stengiamės vystyti naujas strategiškai svarbias kryptis, tokias kaip CRM ir verslo analitika (BI). Tačiau technologijos yra antraeilis dalykas, svarbiausia girdėti kliento lūkesčius bei poreikius – tai mūsų sėkmės garantas!”

Apie Softera Baltic:

Softera Baltic – vienas greičiausiai augančių Microsoft partnerių Baltijos regione. Tai patirtimi ir aukšta kvalifikacija pasižymintis sprendimų verslui diegėjas, puikiai išmanantis verslo valdymo sistemą MS Dynamics NAV (Navision), taip pat rinkai siūlantis ryšių valdymo (CRM) ir verslo duomenų analizės (Business Intelligence) sprendimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų