“Sodros” elektroninių pranešimų administravimo sistema – efektyvesniam klientų aptarnavimui

2009 04 21 Šaltinis: Sodra

Informacijos šaltinis: Sodra

“Sodra” informuoja, kad nuo 2009 m. balandžio 20 d. interneto svetainės http://www.sodra.lt/ lankytojai gali išbandyti naujas svetainės paslaugas.

Kasmet elektroniniu paštu sodrainfo@sodra.lt sulaukiama daugiau nei 6000 įvairiausių elektroninių klausimų ir pranešimų. Siekiant kuo operatyviau ir efektyviau atsakyti į pateikiamus klausimus, “Sodros” interneto svetainėje įdiegta nauja elektroninių pranešimų administravimo sistema – EPAS.

EPAS – dar vienas žingsnis plečiant ir tobulinant klientų aptarnavimo kokybę Fondo administravimo įstaigose. “Galiu Jus užtikrinti, kad sistemoje bus registruojama kiekviena elektroniniu būdu gauta žinutė – nė viena neliks nepastebėta. Ši sistema leis stebėti ir analizuoti, kokios aktualios informacijos trūksta visuomenei. Atsižvelgiant į gautas išvadas, bus galima operatyviau reaguoti, platinant žmones dominančią informaciją internete, spaudoje, radijuje ir televizijoje” – teigė “Sodros” direktorius Mindaugas Mikaila.

EPAS sistema – ne vienintelė “Sodros” interneto svetainės naujovė. Atnaujinta telefonų knygutė interneto svetainės lankytojams suteiks ne tik visą kontaktinę informaciją, bet įdiegtas žemėlapis leis tiksliai pamatyti, kurioje vietoje yra dominanti Fondo administravimo įstaiga arba kur kreiptis, norint pateikti dokumentus pensijai ar kitai išmokai gauti.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (“Sodra”), Komunikacijos skyrius

Tel.: (8 5) 2750913

Atgal į sąrašą
Į viršų