Smulkiosios IT įmonės vienijasi socialinėms iniciatyvoms ir konkurencingumui didinti

2010 09 21 Šaltinis: UAB "Technologinių inovacijų grupė"

Informacijos šaltinis: UAB “Technologinių inovacijų grupė”

 

Šiais metais veiklą pradėjusi UAB “Technologinių inovacijų grupė” (TIG) įsteigė specializuotą socialiai atsakingų IT įmonių klubą, į kurį susibūrė penkios mažos ir vidutinės bendrovės. Tikimasi, kad iki metų pabaigos TIG Verslo klubo narių skaičius sieks 15.

“Suvieniję jėgas, galėsime išspręsti daugiau socialinių ir aplinkosaugos problemų, ypač didelį dėmesį ketiname skirti visuomenės švietimui, – sako Kęstutis Tamošiūnas, TIG Verslo klubo steigėjas ir vadovas. – Technologinės inovacijos skatina ekonominę, mokslinę ir socialinę plėtrą, todėl dirbdami kartu ne tik kursime novatoriškus IT sprendimus, bet ir skatinsime jų pasisavinimą bei plėtrą.”

Klubo narėmis jau tapo UAB “Verslo inovacijų grupė”, UAB “Atviros informacinės sistemos”, UAB “Technologinių inovacijų grupė, UAB “Deftools” ir UAB “Devela”. Dar 10 bendrovių svarsto galimybę prisijungti artimiausiu metu.

“Siekdami pasirinkti geriausius partnerius ir išvengti tarpusavio konkurencijos, naujus narius renkamės itin kruopščiai”, – pasakoja klubo iniciatorius.

Anot p. Tamošiūno, TIG Verslo klubo nariai bendradarbiaus ne tik vykdydami visuomeninius projektus, bet ir plėtodami verslą, taigi klubas turi ir klasterinės veiklos požymių.

“Dirbsime pagal vieno langelio principą, t. y. bendraudamas su viena įmone, klientas gaus visas jam reikalingas paslaugas, – tikina TIG Verslo klubo iniciatorius. – Kartu galėsime greičiau reaguoti į individualius klientų poreikius, lanksčiai ir profesionaliai juos patenkinti.”

Pono Tamošiūno teigimu, teikdamos kompleksines paslaugas įmonės efektyviau konkuruos rinkoje. Be to, susivienijimas suteiks papildomų galimybių pasinaudoti ES struktūrine parama, leis aktyviau dalyvauti viešuosiuose konkursuose.

TIG – profesionali IT konsultavimo ir paslaugų kompanija, kuri atlieka visapusišką įmonių informacinių technologijų ūkio priežiūrą, kuria ir diegia pažangius sprendimus, programuoja tinklalapius bei duomenų bazes, atstovauja klientų interesams derybose su trečiosiomis šalimis. Bendradarbiaudama su tiekėjais įmonė padeda išsirinkti ir tiekia eksploatacines medžiagas bei kompiuterinę įrangą. TIG, savo veikloje akcentuojanti lankstumą ir operatyvumą, be tradicinių paslaugų būdų, savo klientams siūlo IT problemas spręsti nuotoliniu būdu.

Atgal į sąrašą
Į viršų