Smulkiam ir vidutiniam verslui plėstis padės SAP verslo analizės programos

2011 06 28

Informacijos šaltinis: BVRG Burson – Marsteller

Verslo programinės įrangos lyderė SAP pristatė smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms skirtą verslo analizės programinės įrangos paketą, kuris greitai ir paprastai apdoroja duomenis, o realiu laiku gautas įžvalgas padeda paversti patikimais verslo sprendimais.

Šį SAP verslo analizės programų paketą sudaro SAP® Crystal Server 2011 programinė įranga ir 4.0 kartos SAP® BusinessObjects™ Edge Business Intelligence (BI) verslo analizės programų rinkinys.

Šis SAP verslo analizės programų pasiūlymas leis smulkioms ir vidutinėms įmonėms maksimaliai efektyviai panaudoti įmonės IT biudžeto lėšas, o programine įranga galės naudotis darbuotojai, kuriems ši įranga darbe yra labiausiai reikalinga. SAP Crystal Server (anksčiau žinomas, kaip SAP Crystal Reports Server) yra pradinio lygio verslo analizės sprendimas, skirtas nedidelio dydžio bendrovėms ar įmonių departamentams. Šis sprendimas leidžia vykdyti duomenų paiešką ir tyrinėjimą, formuoti ataskaitas bei verslo duomenis stebėti kompiuterio prietaisų skydelyje (ang. dashboard).

SAP BusinessObjects Edge BI padės įmonei įvykdyti bet kokią verslo analizės užklausą – nuo ataskaitų, vizualiai pateikiamų duomenų, ad-hoc analizėsiki duomenų integracijos. Ši programinė įranga pasižymi vartotojui draugiška sąsaja, yra lengvai pritaikoma pagal verslo poreikius ir intuityvi. Be to, šią programinę įrangą galima įdiegti į mobiliuosius įrenginius. SAP verslo analizės programinė įranga padeda tiek pradedantiesiems vartotojams, tiek profesionalams priimti efektyvesnius verslo sprendimus, greičiau reaguoti į įvairias situacijas ir didinti įmonės pelningumą.

„Naujoje ekonomikos augimo eroje smulkaus ir vidutinio dydžio kompanijoms reikia įžvalgų, kurios sumažina verslo riziką ir padeda užčiuopti naujas verslo galimybes. Naujausias SAP verslo analizės programų pasiūlymas smulkiam ir vidutiniam verslui leidžia augančioms įmonėms pritaikyti tokias inovacijas, kaip struktūrinių ir nestruktūrinių duomenų ar net informacijos iš interneto socialinių tinklų integravimą“ – teigė Dan Vesset, IT rinkos tyrimų kompanijos IDC viceprezidentas verslo analizės tyrimams.

Specialistas pabrėžė, kad atnaujinta ir intuityvi vartotojo sąsaja bei naujos mobilumo galimybės padeda vartotojams laiku gauti tikslius duomenis, o tai leidžia priimti sprendimus, kurie užtikrina įmonės plėtrą ir didesnį pelningumą.

SAP BusinessObjects Edge BI leidžia modeliuoti verslo scenarijus realiu laiku, formuluoti veiksmų planus bei lyginti praeities tendencijas, kad būtų galima nuspėti ateities rezultatus. Be to, programinė įranga leidžia įmonėms vykdyti teksto analizę – stebėti, ką apie įmonę ar jos gaminius rašoma tinklaraščiuose, Facebook‘e ar Twitter socialiniame tinkle.

Daugiau informacijos žiniasklaidai:

Dorit Shackleton, 604-889-7841, dorit.shackleton@sap.com, PDT

SAP Press Office, +49 (6227) 7-46315, CET; +1 (610) 661-3200, EDT; press@sap.com

Jeff Shadid, Burson-Marsteller, +1 (214) 224-8419, jeff.shadid@bm.com, CDT

Apie SAP

Būdama verslo programinės įrangos rinkos lydere, SAP padeda bet kokio dydžio ir bet kurios ūkio šakos įmonėms veikti geriau. Nuo techninių darbų padalinio iki valdybos posėdžių salės, nuo sandėlio iki prekybos vietos, nuo stalinių kompiuterių iki mobiliųjų įrenginių – SAP suteikia galios žmonėms ir organizacijoms dirbti kartu daug veiksmingiau, naudoti verslo įžvalgas daug efektyviau, kad būti aukščiau konkurentų. SAP programinė įranga ir paslaugos leidžia daugiau nei 105 000 klientų veikti pelningai, nuolat prisitaikyti prie pokyčių ir darniai augti. Daugiau informacijos – www.sap.com

Atgal į sąrašą
Į viršų