„Sintagma technika“ keičia pavadinimą į „Raso“

2009 06 17 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Kasos aparatų, duomenų kaupiklių ir kompiuterizuotų prekybos darbo vietų prekyba bei priežiūra užsiimanti įmonė „Sintagma technika“ keičia pavadinimą į UAB „RASO“.

Dar praėjusių metų rudenį 100% įmonės akcijų įsigijo UAB „UCS Baltic“, diegianti specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo ir pramogų įstaigoms.

Kartu su pavadinimo pasikeitimu, RASO keičia ir savo įvaizdį: „Sieksime pateisinti šiuolaikiškos ir modernios bendrovės vardą“, – teigia įmonės generalinio direktoriaus pavaduotojas Viktoras Kasakaitis. „Tikimės, kad naujasis, veržlesnis, dar labiau į klientų poreikius orientuotos įmonės įvaizdis patiks ir bus priimtinas mūsų esamiems bei būsimiems klientams. Stengiamės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus: skirti ypatingą dėmesį darbuotojų profesionalumui ir darbo efektyvumui bei nuosekliai gerinti klientams teikiamų paslaugų kokybę. Ir toliau puoselėsime abipusiai naudingą bendradarbiavimą su kiekvienu mūsų verslo partneriu“.

Per 18 įmonės gyvavimo metų įmonėje sukaupta didelė patirtis, klientams siūlomas platus produktų ir paslaugų pasirinkimas, inovatyvūs sprendimai, sukurtas vienas plačiausių partnerystės tinklų.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus pavaduotojo Viktoro Kasakaičio, „veiklos pobūdis lieka tas pats – įmonė ir toliau siūlo klientams tą pačią produkciją bei paslaugas. Tačiau tai daro atsinaujinusi, sustiprėjusi, su didesniais užmojais. Parduodama produkcija dar nepasiekė visų galimų pirkėjų, be to siūlome daug naujų sprendimų.“

Atgal į sąrašą
Į viršų