Simo Leisti paskirtas „Cisco“ generaliniu direktoriumi Suomijai ir Baltijos šalims

2014 07 28 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Po aštuonerių metų darbo „Cisco“ Esa Korvenmaa atlaisvina kelią naujajai kartai: Simo Leisti nuo naujų „Cisco“ fiskalinių metų, liepos 26 d., perėmė generalinio direktoriaus Suomijai ir Baltijos šalims pareigas. Jis yra atsakingas „Cisco“ viceprezidentui Šiaurės Europai Peter Karlstromer.

Simo Leisti „Cisco“ dirba nuo 2010 m. Jis vadovavo Suomijos ir Baltijos šalių paslaugų pardavimo komandai, vėliau rūpinosi paslaugų pardavimu Danijoje.

„Simo Leisti labai padėjo augti mūsų paslaugų sektoriui Suomijoje, Baltijos šalyse ir Danijoje. Esu tikras, kad jam taip pat seksis vadovauti „Cisco“ dar labiau siekiant į sprendimus orientuotos organizacijos tikslų, – sako P. Karlstromer. – Taip pat norėčiau padėkoti Esai už jo ilgą ir sėkmingą tarnybą „Cisco“. Jį čia prisimins ir jo ilgėsis daugelis.“

„Judame skaitmeninės ekonomikos link, kurioje IT, „Visa ko Internetas“ atliks pagrindinį vaidmenį. Mano misija – kad mūsų produktai ir paslaugos, bendradarbiavimas su mūsų partneriais gerintų mūsų sprendimus, patenkintų klientų poreikius ir padėtų jiems pasiekti puikių verslo rezultatų“, – kalbėjo Simo Leisti.

Anksčiau keletą metų Simo Leisti yra dirbęs IBM, vadovaudamas kompleksinių klientų sprendimų pardavimams. Lapenrantos technologijų universitete jis įgijo magistro laipsnį. Simo Leisti yra vedęs, turi dvi dukras. Jis gyvena Suomijos Tuusulos mieste, yra uolus Alpių slidinėjimo ir kitų sporto šakų propaguotojas. Taip pat jis mėgsta groti gitara.

Buvęs generalinis direktorius Esa Korvenmaa tapo nepriklausomu verslo konsultantu ir profesionaliu tarybų nariu – jis galės pasiūlyti savo trisdešimties metų patirtį, įgytą Suomijos kompanijose.

Atgal į sąrašą
Į viršų