Šiaulių bankas įmokas ir mokesčius kviečia sumokėti mobiliąja programėle

2015 08 21

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Šiaulių bankas atnaujino išmaniesiems įrenginiams skirtą programėlę. Nuo šiol banko klientai įmokas ir mokesčius gali sumokėti ir naudodamiesi mobiliuoju ryšiu. Tokią galimybę Šiaulių bankas pristato vienas pirmųjų Lietuvoje.

Į Šiaulių banko mobiliąją programėlę įtrauktos mokesčių ir įmokų mokėjimo paslaugos, kuriomis gali naudotis internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ vartotojai. Mobiliąja programėle Šiaulių banko klientai gali sumokėti už visas komunalines paslaugas: vandenį, elektrą, dujas, šildymą ar šiukšlių išvežimą, atsiskaityti už telekomunikacijų ir interneto paslaugas, sumokėti daugiabučių namų savininkų bendrijos mokesčius bei įmokas aukštosioms mokslo įstaigoms ir kt.

„Banko klientų naudojimasis išmaniesiems įrenginiams skirta programėle viršijo mūsų lūkesčius. Kaip žadėjome pristatydami Šiaulių banko programėlę, išplėtėme finansinių operacijų, kurias galima atlikti naudojantis mobiliuoju ryšiu, spektrą. Galimybė sumokėti įmokas ir komunalinius mokesčius per mobiliąją programėlę dar yra naujovė Lietuvoje, ir tikimės, kad klientai ja aktyviai naudosis“, – sakė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Visomis programėlės paslaugomis gali naudotis tik prie programėlės prisijungę „SB linijos“ naudotojai. Jie gali pasitikrinti, kiek sąskaitose yra lėšų ir sužinoti įskaitytas bei nurašytas iš sąskaitų sumas, atlikti mokėjimus tarp savo sąskaitų, mokėjimus Šiaulių banke bei mokėjimus eurais į kitus Lietuvoje registruotus bankus, valiutos keitimo operacijas, perskaityti banko pranešimus, į juos atsakyti ir kt.

Naudojantis mobiliąja programėle taip pat galima susipažinti su banko naujienomis, surasti reikiamą bankomatą ar skyrių, sužinoti valiutų kursus bei greitai susisiekti su banku.

Šiaulių banko mobilioji programėlė veikia įrenginiuose su „iOS“, „Android“ ir „Windows Phone“ operacinėmis sistemomis. Programėlę galima parsisiųsti iš atitinkamų sistemų interneto parduotuvių „Google Play“, „Apple Store“ ir „Windows Phone“.

Atgal į sąrašą
Į viršų