Šiandienos varžybose pergalė prognozuojama Lietuvos ir Ispanijos rinktinėms

2011 09 14 Šaltinis: UAB „Prototechnika“

Informacijos šaltinis: UAB “Prototechnika”

Lietuvos tikimybė nugalėti makedonus yra lygi 68 %, kiek didesnė sėkmė pranašaujama ispanams kovoje su slovėnais – 71 %. Tokias prognozes pateikia krepšinio duomenų analizės sistema “Skaita Intelligence”. Sistema įvertina komandų reitingus, tarpusavio žaidimų istoriją ir kiekvienos komandos rezultatus dabar vykstančiame Europos vyrų krepšinio čempionate.

Statistika rodo, kad sistemos “Skaita Intelligence” prognozės, numatant Lietuvos rinktinės tikimybes laimėti, iki šiol pasitvirtindavo 75 %. Ispanijos rinktinės tikimybes laimėti sistema prognozavo tiksliau – 87,5 %.

Informacinių technologijų bendrovė “Prototechnika”, bendradarbiaudama su verslo naujienų portalu VZ.LT, specialiai krepšinio čempionatui adaptavo verslo duomenų analizės sistemą “Skaita Intelligence”. Sistema suteikia išskirtinę galimybę stebėti komandų ir žaidėjų rezultatus, juos analizuoti, vizualizuoti ir išsaugoti savo asmeninėje paskyroje. Be to, lankytojų jau išmėgintas funkcijas papildė naujovės – pateikiami žaidėjų rezultatų vidurkiai, įmestų ir praleistų metimų vidurkiai, prognozuojama visų komandų tikimybė laimėti, rezultatų minimumai, maksimumai.

Internetu pasiekiamoje sistemoje krepšiniu besidomintiems lankytojams taip pat pateikiami apdoroti varžybų protokolų duomenys, iš anksto paruoštas bazinis rezultatų analizės rinkinys, kurį galima keisti pagal savo pageidavimus. Programą “Skaita Intelligence” lankytojai randa “Prototechnikos” tinklalapyje www.prototechnika.lt arba verslo naujienų portale VZ.LT rubrikos “EuroBasket” skiltyje “Techninė analizė” (http://krepsinis.prototechnika.lt/).

Sprendimo kūrėjai atskleidžia, kad sistemoje lankosi apie 2000 sirgalių, iš kurių 30 % sugrįžta. “Skaita Intelligence” privalumus įvertino ir užsienio šalių sirgaliai – krepšinio duomenų analize domisi Didžiosios Britanijos, Latvijos, Švedijos, Estijos, Airijos ir kitų šalių interneto vartotojai. Daugiausia lankytojų (30 %) peržiūri Lietuvos ir kitų rinktinių pergalės prieš varžovus prognozę, kas dešimtas lankytojas domisi varžybų rezultatų grafikais ir kreivėmis, o 6 % sistemos vartotojų analizuoja “Verslo žinių” rengiamo žaidimo “Čempionato birža” statistikos grafikus, kurie pateikiami realiu laiku – kaip tikrame vertybinių popierių biržos portale.

Apie “Skaita Intelligence”

“Skaita Intelligence” yra pirmoji lietuviška verslo duomenų analizės (angl. Business Intelligence) sistema. Ji skirta visoms bendrovėms, norinčioms stebėti, analizuoti ir vizualizuoti įvairių verslo valdymo sistemų apdorojamus duomenis. Pasinaudoję “Skaita Intelligence” universalumu, sistemos kūrėjai nutarė suteikti pramogą rimtiems krepšinio sirgaliams ir bendradarbiaudami su “Verslo žinių” naujienų portalu VZ.LT ją pritaikė varžybų rezultatams analizuoti. Taip siekiama parodyti, kaip tinkamu įrankiu sutvarkyti įprastiniai duomenys virsta prasminga informacija, o išmokus tuo įrankiu naudotis – informacija virsta žiniomis.

Apie UAB “Prototechnika”

UAB “Prototechnika” jau 20 metų kuria informacinių technologijų sprendimus ir įrankius verslui, aktyviai vykdo mokslinę ir tiriamąją veiklą, bendrovė turi daugiau nei 900 verslo klientų Lietuvoje ir užsienyje. Neseniai “Prototechnika” šalies verslui pasiūlė pirmąją apskaitos sistemą internete “NetSkaita-Account” ir duomenų analizės sprendimą “Skaita Intelligence”. Bendrovės diegiamų “Skaitos” programų šeimą sudaro buhalterinės apskaitos sprendimas smulkioms įmonėms “Lengva Skaita”, verslo valdymo ir optimizavimo sprendimas “EuroSkaita”, darbo užmokesčio programa “PersonaloSkaita”, darbo su klientais sprendimas “CRM Skaita”, e. parduotuvių sprendimas “WWW Skaita”, automatizuoti gamybos valdymo sprendimai ir sandėlio valdymo sprendimai, viešojo sektoriaus įstaigoms sukurta apskaitos programa “Biudžetų Skaita” ir didelės įmonės individualius procesus valdanti programa “Skaita Solution”.

Atgal į sąrašą
Į viršų