„Sergel“ savo informacines sistemas plėtos „Baltic Data Center“ duomenų centruose

2011 10 13 Šaltinis: Elektronika.lt; Baltic Data Center, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; Baltic Data Center, UAB

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ vienai didžiausių Lietuvoje kreditų valdymo ir skolų išieškojimo bendrovei „Sergel“ teiks IT infrastruktūros nuomos, serverių talpinimo ir sistemų priežiūros paslaugas.

Skandinavijos ir Baltijos šalyse veiklą plėtojanti „Sergel“ į „Baltic Data Center“ duomenų centrus perkels savo informacines sistemas, kuriose nuolat atnaujinami duomenys apie juridinių ir fizinių asmenų įsiskolinimus. Sistemos itin sparčiomis TEO šviesolaidinėmis linijomis bus sujungtos su „Sergel“ biuru Vilniuje, taip pat sudarytos galimybės jomis naudotis bendrovės klientams.

IT infrastruktūros nuomos ir elektroninio pašto paslaugas „Baltic Data Center“ teiks panaudodama virtualiųjų išteklių – debesų kompiuterijos – sprendimus. Bendrovės specialistai taip pat teiks kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugas – rūpinsis sklandžiu „Sergel“ biuro kompiuterių, spausdintuvų ir tinklo įrangos veikimu.

TEO įmonių grupei priklausančios „Baltic Data Center“ generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, IT infrastruktūros nuoma itin tinka nedidelėms, tačiau sudėtingas sistemas plėtojančioms bendrovėms. „Šios paslaugos leidžia atsisakyti investicijų į nuosavą technologinę įrangą ar ją valdančius specialistus, tuo pačiu taupyti mokant tik už sistemai veikti būtinus išteklius“, – teigė S. Markūnas.

Į „Baltic Data Center“ duomenų centrus savo sistemas perkėlusi „Sergel“ ateityje planuoja jas plėtoti ir suteikti daugiau galimybių bei patogumo savo klientams ir darbuotojams. „Todėl renkantis paslaugų teikėją, buvo itin svarbi jo patirtis kuriant ir prižiūrint nuolat veikiančias informacines sistemas“, – teigė „Sergel“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Toma Matutytė.

IT infrastruktūros nuomos paslaugas „Baltic Data Center“ teikia daugeliui didžiausių Lietuvos gamybos ir paslaugų bendrovių: bankams, prekybos tinklams ir kitoms įmonėms.

Atgal į sąrašą
Į viršų