Seminaras: Priemonės veiklos skaidrumui ir efektyvumui didinti: neišnaudotos galimybės, nesutaupyti pinigai

2010 10 08 Šaltinis: VšĮ „IT akademija prekybai ir restoranams“

Informacijos šaltinis: VšĮ „IT akademija prekybai ir restoranams“„IT akademija prekybai ir restoranams“ kviečia Jus į seminarą, tema: Priemonės veiklos skaidrumui ir  efektyvumui didinti: neišnaudotos galimybės, nesutaupyti pinigai. Turbūt nesunkiai rastume parduotuvę, kurioje periodiškai kyla  panašių problemų: dingo internetas… neveikia kondicionierius… vėluoja pristatyti prekes… pateiktos klaidingos kainos… sugedo šaldytuvai… baigėsi toneris… Kartais situacija atrodo nevaldoma, o problemų sprendimai pasimeta sudėtingame komunikacijos labirinte.

Temos pristatymas:

  • Priemonės centralizuotam problemų ir poreikių fiksavimui, paskirstymui sprendėjams bei  įvykdymo terminų kontrolei ir analizei
  • RIMI Baltic Group apie „CallCenter“ naudojimo patirtį
  • ShareSpace – informacijos ir procesų valdymo sistema, analizuojanti įvairiausią informaciją ir  procesus, tobulinančius verslo operacijas.

Seminaro informacija:

Data – 2010 m. spalio 21 d. (ketvirtadienis)

Vieta – UAB “New Vision Baltija”,

Laisvės pr. 85, Vilnius

Pradžia – 14 val.

Seminaro trukmė – 3 val.

Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Pranešėjai:

Julius Stulpinas, Klientų aptarnavimo skyriaus vaodvas, „New Vision Baltija“ UAB.

Andrius Šemeškevičius, IT direktorius, RIMI Baltic Group.

Egidijus Antanaitis, pardavimo skyriaus vadovas, UAB „DPA“.

Seminaras yra ne techninis, skirtas įmonių ir padalinių vadovams. REGISTRACIJA vyksta iki š.m. spalio 19 d. elektroniniu paštu registracija@it-akademija.lt arba telefonu 8 700 70022. Apie „IT akademiją prekybai ir restoranams“ skaitykite http://www.it-akademija.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų