Seime – konferencija apie kibernetinio saugumo sistemą

2014 10 07
Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Šiandien, spalio 7 d., 9 val. Seimo Konstitucijos salėje vyks konferencija „Nacionalinė kibernetinio saugumo sistema ir kritinių infrastruktūrų valdymas“, kurią organizuoja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, asociacija „INFOBALT“ ir Suomijos informacijos saugumo klasteris.

Renginyje svečiai iš Suomijos pristatys savo šalies kibernetinio saugumo strategiją ir pagal ją sukurtą nacionalinę kibernetinio valdymo saugumo sistemą, jos ypatumus bei kritinių infrastruktūrų problematiką. Bus aptarti klausimai, su kuriais dabar susiduria Lietuva, rengdama Kibernetinio saugumo įstatymą. Kaip minimizuoti galimas rizikas ir koks valstybės valdymo modelis yra efektyviausias konferencijoje patirtimi ir įžvalgomis pasidalys Lietuvos ir Suomijos pareigūnai bei ekspertai, pranešė Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius.

Konferencijoje pasisakys Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Suomijos ambasadorius Haris Makis-Reinika (Harri Mäki-Reinikka).

Plačiau skaitykite: Balsas.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų