SEB banko klientų patogumui – interneto svetainės puslapis apie euro įvedimą

2014 07 23 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Norėdamas sklandžiai pasirengti euro įvedimo laikotarpiui ir užtikrinti, kad su euro įvedimu susijusi informacija būtų lengvai prieinama klientams, š. m. liepos 23 d. SEB bankas savo interneto svetainėje sukūrė puslapį www.seb.lt/euras apie įvedamą eurą. Kad būtų kuo patogiau susipažinti su jo turiniu, puslapis pritaikytas ir mobiliesiems įrenginiams.

Puslapio adresas yra tas pats, nesvarbu, kokiu prietaisu – asmeniniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu – bus naudojamasi norint peržiūrėti informaciją apie euro įvedimą.

Šiuo metu šiame puslapyje skelbiama aktualiausia su euro įvedimu susijusi informacija – pateikiami dažniausi klausimai ir atsakymai, pristatomi banko paslaugų pokyčiai įvedus eurą, yra eurų ir litų keitimo skaičiuoklė, atskiroje skiltyje galima susipažinti su eurų banknotais ir lietuviškomis eurų monetomis. Informacija šiame puslapyje pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

Laikui bėgant, šiame puslapyje taip pat bus skelbiama informacija apie tai, kaip SEB bankas dirbs metų pabaigoje ir kaip euro įvedimo laikotarpiu veiks įvairūs banko elektroniniai kanalai (bankomatai, interneto bankas, mokėjimo kortelės) ir klientų aptarnavimo skyriai.

SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras: „Mūsų bankas euro įvedimo laikotarpiui pradėjo ruoštis dar praėjusių metų gegužę, kadangi norint atlikti visų sistemų pakeitimus reikia labai daug išteklių. Dabar, kai priimtas galutinis sprendimas įvesti eurą Lietuvoje, norime mūsų klientams ir visai visuomenei suteikti galimybę gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus, susijusius su euro įvedimu“.

Atgal į sąrašą
Į viršų