SEB banko klientai skolos vertybiniais popieriais antrinėje rinkoje galės prekiauti internetu

2014 06 19 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Atsižvelgdamas į didėjantį investuotojų poreikį ir norėdamas prisidėti skatinant šalies kapitalo rinkos augimą, SEB bankas didina investavimo internetu galimybes. Nuo 2014 m. birželio 18 d. SEB banko klientai pavedimą įsigyti antrinėje rinkoje platinamų skolos vertybinių popierių ar juos perleisti galės pateikti ne tik banko klientų aptarnavimo padaliniuose, bet ir naudodamiesi interneto banku.

Iki šiol investuotojai internetu iš skolos vertybinių popierių galėjo įsigyti tik pirminėje rinkoje platinamų SEB banko struktūrinių investavimo priemonių ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės taupymo lakštų.

„Nuo šiol naudodamiesi prekybos vertybiniais popieriais internetu sistema investuotojai antrinėje rinkoje galės pirkti ir parduoti visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių (obligacijų, iždo vekselių ir euroobligacijų), SEB banko išleistų struktūrinių investavimo priemonių ir Baltijos šalių įmonių obligacijų. Tai leis mūsų klientams patogiai ir taupant laiką patiems kurti ir tvarkyti visą vertybinių popierių portfelį“, – sako SEB banko Finansų rinkų departamento direktorius Rolandas Sungaila.

Šiuo metu, be skolos vertybinių popierių, naudodamiesi SEB interneto banku klientai gali įsigyti pagrindinėse pasaulio vertybinių popierių biržose kotiruojamų akcijų, banko grupės valdomų investicinių fondų vienetų ir fondų, kurių vienetais prekiaujama biržoje, vienetų.

Atgal į sąrašą
Į viršų